26.07.2021 05:37
Home Kërko

���������������,��������������������������KaKaotalk:za31��� - rezultatet e kërkimit

If you're not happy with the results, please do another search

Nuk u gjet asgjë

Këto shenja bëjnë namin po patën lekë në dorë

Nëse ju ose partneri juaj jeni të këtyre shenjave, më së miri për ju është që të shmangni daljet në qendrat tregtare. Dashi është një...

Greqia nis javën me më shumë se 2 mijë raste me COVID-19, pesë pacientë...

Greqia e ka nisur këtë javë me më shumv se 2 mijë raste me COVID-19. Një ditë më parë kisthe 1 mijë e 553...

Tirana nesër pa drita, OSHEE jep njoftimin: Ja ku do të ndërpritet energjia elektrike

Gjatë ditës së nesërme në disa zona në kryeqytet, do të ndërpritet energjia elektrike për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit të shpërndarjes në qytetin...

Situata e COVID-19 në Shqipëri: Konfirmohen 16 raste të reja dhe asnjë humbje jete...

Asnjë humbje jete, 2760 testime, 16 raste të reja dhe 13 të shëruar në 24 orët e fundit. Në 24 orët e fundit në...

Nuk i ndalin thumbat! Antonela bën deklaratën e fortë për Ledjanën

Ledjana, Mevlani dhe Antonela vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes mediatike dhe deklaratat e tyre bëhen herë pas here lajm. Edhe pas daljes...

Holanda anulon ngjarjet me kohëzgjatje mbi 24 orë

Qeveria holandeze njoftoi sot anulimin deri më 1 shtator të të gjitha ngjarjeve dhe festivaleve me kohëzgjatje më shumë se 24 orë, për të...

Policia nis javën me ndëshkime/ Me shpejtësi skëterrë dhe të dehur në timon, në...

Në kuadër të planit operacional ‘Respekto rregullat e qarkullimit, shpëto jetë’, policia ka vijuar me kontrollet në zonat me risk të lartë për ngjarjet...

Pse Washingtoni refuzoi takimet me Ilir Metën dhe s’ia konvertoi “floririn” me lobim?

Nga Kreshnik Spahiu/ Mediat shqiptare po heshtin, por sot ngjarja më e rëndë në historinë e Shqipërisë është që: “Ilir Meta dhe Monika Kryemadhin kanë...

“Pasagjerëve iu shtypën duart”/ Ekspertët për autobusin: Dy shoferë nuk mjaftojnë!

Ramë Gashi, një prej të mbijetuarve të tragjedisë së autobuzit, rrëfeu gjithë cfarë ndodhi në orët përpara dhe gjatë tragjedisë. “Udhëtimi ishte i mirë, madje...

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

Shikoni me kujdes fotografinë për të paktën 20 sekonda, pastaj ndaloni dhe shikoni diçka të bardhë dhe të palëvizshme, p.sh. në mur. A lëvizi...