18.05.2024 03:24
Home Moti

Moti

Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot! Si do jenë temperaturat

Ditën e sotme, vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme, për shkak të masave ajrore relativisht të lagështa me origjinë...

Diell dhe temperatura të larta, parashikimi i motit për sot

Vendi ynë parashikohet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të qëndrueshme. Masat ajrore që qarkullojnë janë relativisht të lagështa. Moti përgjatë gjithë...

Reshje shiu në zonat malore, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme moti pritet të jetë me kthjellime dhe vranësira të cilat do të vijnë në zhvillim në orët e mesditës. Përgjatë relieveve...

Kushte të paqëndrueshme atmosferike dhe reshje shiu në këto zona, si parashikohet të jetë...

Diten e mërkurë vendi ynë pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet te jete me vranësira dhe kthjellime. Në...

Ditë me diell dhe temperatura të larta, si parashikohet të jetë moti sot

Ditën e Martë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime kthjellimesh dhe...

Parashikimi i motit për këtë javë

Për javën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet nga kushte relativisht të paqëndrueshme atmosferike edhe pse nuk do të mungojnë ditët me...

Reshje shiu dhe shtrëngata, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranëisra dhe prej mesdite...

Çadrën me vete! Rikthehen reshjet e shiut në vend, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme parashikohet të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira e alternime kthjellimesh të herëpasherëshme deri në orët e mesditës....

Kthjellime dhe vranësira në orët e pasdites, parashikimi i motit për sot

Për ditën e sotme vendi ynë parashikohet të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme. Moti parashikohet kryesisht i kthjellët në pjesën më...

Kthjellime dhe temperatura të larta, parashikimi i motit për sot

Për ditën e sotme moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin si dhe temperatura disa gradë më të larta për periudhën që ndodhemi....