23.04.2024 07:22
Home show-bizz

show-bizz

Horoskopi për ditën e Martë, 23 Prill 2024

Dashi Mundohuni të jeni krijues dhe të frytshëm, në mënyrë që të gjeni gjallërinë që ju duhet për të çuar përpara projekte unike dhe interesante....

Romantikë të përjetshëm! Shenjat që duan pa kushte

Nga natyra, njerëzit shpesh priren të jenë të paqëndrueshëm dhe ndonjëherë edhe egoistë. Në një epokë ku dashuria e vërtetë, e pakushtëzuar duket pothuajse...

VIDEO/ Shpërthen në lot, Egla Ceno merr mesazhin prekës nga nëna e saj

Aktorja Egla Ceno u përlot ditën e sotme nga një mesazh që mori në ‘Big Love’. Mesazhi i nënës së saj e përloti, duke...

Romeo dhe Heidi së shpejti prindër?! Romeo ben deklaratën e fortë

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë shoqëri deri në 18:00, një emision radiofonik...

“I vobektë! Ti je idiot nga koka te këmbët”/ Degradon në ofendime debatit Egla-Romeo....

Aktorja Egla Ceno dhe Romeo Veshaj janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin në shtëpinë e “BBV”. Çdo gjë filloi pasi banorja u shpreh se...

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate…

Juli ka nisur me diskutime ditën e sotme në “Big Brother Vip”. Duket se protagonizmi i Eglës dhe Romeos ditët e fundit është ndjerë...

Ç’ndodhi? Aktori i “Home Alone” fotografohet në një karrocë në Los Angeles

Tim Curry, aktori britanik i kujtuar për rolin e tij në filmin Home Alone 2, është parë pas një kohe të gjatë. Aktori, i...

“Çmendet” Jennifer Lopez! Shkon në palestër me një çantë që kushton 200 mijë dollarë

Jennifer Lopez është shfaqur pak ditë më parë në palestër me një aksesor që është në duart e të paktëve dhe të elitës. Ylli 54-vjeçar...

“Më duhet një histori dashurie që të më komentoni”/ Roza ironizon Romeon

Debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” janë ndezur sërish, pas përfundimit të spektaklit të djeshëm. Në klipin përmbledhës, Roza shfaqej duke komentuar së...

BIG BROTHER VIP nis në mënyrë të JASHTËZAKONSHME ! Këndojnë këngën e 100 ditëve...

Spektakli i sotëm i Big Brother ka nisur krejtësisht ndryshe! Banorët kanë “lënë shtëpinë” dhe kanë mbërritur të gjithë në studio, për të interpretuar këngën...