26.05.2024 08:12

Argetim

Shenjat më me fat dhe pa fat të javës, 26 maj deri më 1...

ME FAT Binjakët, Shigjetari, Virgjëresha, Peshqit, Demi, Akrepi, Ujori dhe Luani i ditëve të para, fillon një epokë e re për ju, plot zhvillime të...

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme

Shenja më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Bricjapit: surpriza që vijnë, dëshira për të zgjeruar...

U larguan nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj, ishin dy finalistët që dukshëm u mërzitën pasi nuk arritën të fitonin çmimin e madh të ‘BBV’. Pas eliminimit të...

Narcizmi te shenjat e Zodiakut, cila është në krye të listës?

Të merresh me një person me tipare narcisiste nuk është e lehtë. Nga jashtë duken simpatikë, por nën sipërfaqe janë të ftohtë dhe ndoshta...

FOTO/ Pas ndarjes së bujshme nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të...

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2...

VIDEO/ Nuk e dinte që ishte pa të brendshme, gazetarja i ngre fustanin dhe...

Erjola Doci nuk kishte si të mungonte në finalen e “Big Brother VIP 3”, ku fituese u shpall Egla Ceno. Mirëpo teksa po kalonte në...

FOTOLAJM/ Hatërmbetje me produksionin? Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli u larguan nga studio e...

Meriton Mjekiqi dhe e dashura e tij, Ilnisa Agolli, janë larguar nga studio e Big Brother Vip mbrëmjen e djeshme, pak pasi moderatori u...

Fitoi çmimin e madh në BBVIP, Egla Ceno: E meritoja! Ja kujt ia dedikoj...

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më...

Komentet negative në rrjet, Sara:Mos kujtoni se do u shpëtoni hakave të fëmijës tim

Sara Gjordeni u shfaq mbrëmjen e kaluar në finalen e Big Brother VIP Albania. Sërish tërhoqi vëmendje barku i saj i rumbullakosur, e duhet...

Sara Gjordeni jep deklaratën e bujshme: Jam në një proces gjyqësor me dy persona

Sara Gjordeni, ish banore e Big Brother Vip, ka deklaruar se është në proces gjyqësor me dy persona. E pyetur nga gazetari i TAR nëse...