18.06.2024 04:33

Stil

Koncerti në Gjermani/ Elvana Gjata ka një mesazh për veten e saj

Elvana Gjata pak ditë më parë mbajti një koncert në Gjermani ku u mirëprit dhe duartrokit nga fansat e saj. Në skenën e madhe...

“Meqenëse për ju është thjeshtë një lojë atëherë…”, çfarë po paralajmëron Luiz Ejlli?

Këngëtari shkodran është mjaftë aktiv në rrjetet sociale edhe pas lindjes së vajzës së tij me moderatoren Kiara Tito, vogëlushen Luna Mari. Pas publikimit të...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e martë 18 qershor 2024

DASHI Disa prej jush mund të nervozohen gjatë orëve të ardhshme. Kohët e fundit ka pasur disa fërkime në marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat...

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi arratisen me pushime? Fotot i nxjerrin zbuluar

Moderatorja Megi Pojani dhe ish-futbollisti Endri Çekiçi edhe këtë vit kanë vendosur t’i kalojnë bashkë pushimet. Prej dy vitesh ata përflitet se janë në...

FOTO/ “Armiq” në BBV, Jul Deda bën postimin për Romeo Veshajn: Kishte momente… Si...

Dy aktorët, Julian Deda dhe Romeo Veshaj ishin dy ndër konkurrentët më të fortë të “BBV” pretendentët për të fituar çmimin e madh prej...

“Telefono Meritonin dhe kërkoja 5 mijë euro”/ Vëllai i Ilnisa Agollit vihet përballë sfidës...

Moderatori Meriton Mjekiqi dhe Ilnsia Agolli janë një ndër çiftet që u krijuan në “BBV”, të cilët e vazhduan lidhjen edhe pas daljes nga...

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

Ish-banorja e Big Brother VIP, Keisi Medini ka ngritur temperaturat në rrjet me pozat e fundit. Modelja ka treguar format bombastike përmes fotove të fundit. Bukuroshja...

Përplasje mes artistëve/ Elvana Gjata thumbon Alban Skënderaj në koncertin në Gjermani, ja reagimi...

Teksa mbante koncertin e saj “Dekada” në një stadium në Gjermani, kur ndodhej me Romeo Veshaj në skenë, ky i fundit bëri një pyetje;...

Këto dy shenja të zodiakut do të krijojnë kontakte të reja sot

Me Hënën në Peshore, java fillon me një ritëm të qetë. Tribuna e saj me Merkurin dhe Venusim tek Binjakët, do të na bëjë...

Diss-e mes tyre? Mozzik thotë se Ledri Vula ka ftohur raportet me të papritur

Një vit më parë Ledri Vula dhe Mozzik bashkëpunuan dhe sollën këngën “Boom boom”. Por, gjërat ndryshuan shpejt se u duk se raporti mes tyre...