04.10.2023 05:16

Show-time

FOTO: Kim Kardashian i lë pak vend imagjinatës me bikinit e vogla

Kim Kardashian është cilësuar si “tepër hot” teksa u zhvesh me bikini të tejdukshme. Ylli 42-vjeçar i realitetit i ka tronditur fansat teksa ndau një...

PAMJE/ A është Luana vajza e videos së famshme? Çfarë thotë Inteligjenca Artificiale

Ka shkaktuar debat të madh një video intime e shpërndarë gjatë ditëve të fundit në aplikacionin Whats App. Në thelb videoja intime e një vajze...

Ndjekësja komenton foton e Arbanës: ‘Mos harro je nënë e 3 fëmijëve’! Ajo nuk...

Arbana dhe Eduarti ndodhen në Itali e teksa po shijojnë pushimet atje, moderatorja ka postuar një foto të saj ku shfaqet mjaft elegante. Arbana...

Lyrical Son dhe Gresa prindër për herë të tretë, zbulojnë emrin e veçantë për...

Reperi i njohur shqiptar, Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij Gresa janë bërë prindër për herë të tretë. Pas dy vajzave, ata kanë mirëpritur në...

Tashmë, të gjithë do të mund ta shijojmë turneun e Beyonce-s, si të ishim...

Beyonce ka bërë bujë me turneun e saj madhështor “Renaissance”, i cili theu rekord pjesëmarrjeje e biletash, teksa të shumta ishin videot virale në...

Historia e modeles së famshme shqiptare: Dikur milja lopët, sot jam në jurinë e...

Modelja Emina Cunmulaj është ulur në tavolinën e jurisë së Miss SHBA. Nga aty ajo ka përcjellë një mesazh shumë domethënës për gjithë vajzat që...

“Iu lëpive të gjithëve në Big Brother”, vajzat zihen keq me Ronaldo Sharkën!

Diskutimet në rubrikën javore “Trotuar”, ditën e djeshmë në “E Diell” kanë qënë tepër të tensionuara. Tema e kësaj jave kishte të bënte me...

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do...

Aktori i humorit, Albano Bogdo, ka nisur këto ditë një emision të ri, të quajtur “Albano Show”. Ai ka marrë vëmendjen e të gjithëve, pasi...

Bella Hadid, rikujton paraqitjet e saj si “engjëll” me të brendshme

Bella Hadid nuk mori pjesë në sfilatën e Victoria’s Secret këtë vit. Mirëpo, modelja ka bërë një postim – një kthim prapa në disa...

Aludimet për një video të saj intime në telefonin e Vis Martinajt? Luana Vjollca...

Moderatorja Luana Vjollca ka reaguar sërish pas aludimeve se një video e saj intime po qarkullon në rrjetet sociale. Luana Vjollca u shpreh se kjo...