20.02.2024 10:39
Home Tags Aleksandër Drenova

Tag: Aleksandër Drenova

VIDEO-SKANDAL/ Shkëlzen Berisha dhe njerëzit e tij dhunojnë policin në protestë

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, dhe disa persona të tjerë që e shoqëronin, është përplasur me një efektiv policie menjëherë pas përfundimit...

Meritoni i përmendi të bijën dhe e akuzon për viktimizim, Ledjona në lot: Turp...

Meritoni: Më tha që vajza e saj quhet Miki. Ne po bënim debat. Nuk kemi nevojë t’i përfshijmë fëmijët. Unë vetë jam baba, kam...

“Do ju q*j ro*t!”/ Polici qiramarrës kërcënon pronarët e tokës, UKS e OSHEE e...

Familja Saliko nga Ksamili i dha pronën me qira policit Arben Hasanbegasi. Në kontratën e lidhur në emrin e bashkëshortes së tij, cilësohej...

Protesta greke e Sali Berishës!

Nga Ylli Pata Ajo që ishte shpallur sot, u konsiderua protestë. E një e tillë ka një kauzë, një logjikë, një strategji e një...

Loja e reagimeve/ Banorët shkelën rregullat! Ja se euro i janë ulur çmimit të...

Çmimi i madh i Big Brother VIP ka zbritur me 10 mijë euro të tjera. Çmimi i cili ishte 80 mijë euro zbriti në 70,...

Dënesë ndaj Elon Musk pas përjashtimit të gruas së Navalny nga rrjeti X për...

Shefi i rrjetit social X, Elon Musk është kritikuar sot nga përdoruesit pasi duket se kishte përjashtuar nga platforma sociale Yulia Navalnaya, duke bllokuar...

Marrëdhënie seksuale mes Ilnisës dhe Meritonit? Detajet që ngritën dyshimet

Një video e cila po qarkullon në rrjet e tregon çiftin Meriton dhe Ilnisa në disa momente mjaft intime teksa dyshja po qëndronin të...

“Keni shkuar më afër”, Efi hedh dyshime mbi Roelën dhe Vedatin në Përputhen që...

E ftuar si opinioniste në emisionin Përputhen sot ka qenë ish-konkurrentja e këtij programi, Efi Dhedhes. Ajo ka komentuar marrëdhënien e Roelës me Vedatin,...

FOTO/ Përplasje e ashpër në xhaminë “Dine Hoxha”, besimtarët i thonë myftiut: Nuk të...

Një episod jo i këndshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në xhaminë "Dine Hoxha" në Tiranë. Besimtarët gjatë dëgjesave në kuadër të ritualeve ditore...

Për “sharlatanët” tanë që dalin në media dhe peticionin e intelektualëve

Nga Enkel Demi Lexova me shumë vëmendje një peticion të disa akademikëve, intelektualëve, studentëve që kërkojnë frenimin e daljes në televizion të disa "sharlatanëve" të...