04.03.2024 09:46
Home Tags Álvaro Uribe

Tag: Álvaro Uribe

Sipas astrologëve këto janë shenjat më dembele të horoskopit

Disa njerëz janë “të etur” për qëllimet e tyre, për jetën e tyre të ëndrrave dhe janë të gatshëm të bëjnë gjithçka për ta...

Pas dy vitesh punime, hapet sot baza ajrore e NATO-s në Kuçovë! Nga fjalimet...

Sot (4 mars) do të përurohet baza ushtarake e NATO-s në Kuçovë me infrastrukturë moderne për avionët luftarakë të Aleancës, ndërsa pak ditë më...

Rekord i “zi”, 0 pikë në 2024, Kukësi në “buzë të humnerës”

Zero pikë në 2024, kjo është një statistikë që flet qartë, tregon situatën reale ku ndodhet Kukësi. Si kurrë më parë, që nga dita...

Qindra në radhë në Moskë për të vizituar varrin e Navalny-t! Vajtojnë dhe i...

Qindra njerëz janë grumbulluar te varri i figurës së ndjerë të opozitës ruse, Alexey Navalny. Imazhet nga OVD-Info, një grup i pavarur rus i të...

Dronët Bayraktar, Rama publikon momente nga montimi i tyre: Do bëjnë fluturimin e parë...

Kryeministri Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video, ku shihet montimi i dronëve Bayraktar. Sipas tij këto dronë do bëjnë fluturimin e parë në...

Bledi Mane zbulon sekretin e Erjola Doçit: E mban të fshehtë, por është e...

Në programin e “Diell” në Top Channel, Ed Manushi ka pyetur Dean, ish-banoren e BBV3 se kë pëlqen Erjola Doçi brenda shtëpisë. Sipas Deas, Romeo...

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për...

Dashi E hëna do të nisë e qetë. Sa i përket dashurisë pritet një ditë e vështirë për përmirësimin e një marrëdhënieje e cila po...

Shi dhe kushte atmosferike të paqëndrueshme! Si do jetë moti sot dhe gjatë gjithë...

Kalimet e herëpashershme të disa qendrave me vlera të larta presioni me origjinë atlantike do të bëjnë që kjo javë në vendin tonë të...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 4 Mars 2024

Dashi E hëna do të nisë e qetë. Sa i përket dashurisë pritet një ditë e vështirë për përmirësimin e një marrëdhënieje e cila po...

Zbulohet arsyeja e vrasjes së Pëllumb Metës nga fëmijët, plani që kishte thurrur djali

Hetuesit në Durrës po kalojnë në sitë të imët të gjithë elementët e vrasjes nga fëmijet së Pëllumb Metës në shënavlash, për të zbuluar...