30.05.2024 11:47
Home Tags Antonio Conte

Tag: Antonio Conte

SHBA lejon Ukrainën godasë disa objektiva në Rusi me armatime amerikane

Shtetet e Bashkuara i kanë dhënë dritën jeshile Ukrainës që të përdorë armë të furnizuara nga Shtetet e Bashkuara për të goditur objektiva në...

Dhunimi i avokatit, Anila Hoxha zbardh dinamikën/ Mëngjesit iu premtua një tokë ndërtimi! Nano,...

Të tjera detaje janë zbardhur lidhur me ngjarjen e rëndë, ku katër persona kanë sulmuar para kopshtit të të birit avokati Sokol Mëngjesi. Në një...

Konflikt për divorcin, e reja humb jetën pasi burri e shtyn nga një lartësi...

Një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 39-vjeçar ka hedhur partneren e tij nga 15 metra lartësi. Prokurorët në Brescia janë...

Nuk e fitoi dot “Big Brother Vip 3”, Jul Deda në një rrëfim ndryshe,...

Julian Deda ishte këtë të enjte në “Ftesë në 5” ku ka folur “shtruar” për eksperiencën e tij në Big Brother Vip, të cilës...

U dhunua nga katër persona, mjeku flet për gjendjen e avokatit Sokol Mëngjesi: Në...

Mjeku Gjovalin Bushi ka folur mbi gjendjen aktuale të mjekut Sokol Mëngjesi, i cili u dhunua nga katër persona. Mjeku tha se gjendja e tij...

FOTOT/ Luizi dhe Kiara publikojnë për herë të parë portretin e vajzës, të veshur...

Çifti shumë i dashur për publikun, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë publikuar për herë të parë portretin e vajzës së tyre, Luna Mari. Ata...

Erdogan: Bota islame duhet të bëhet bashkë kundër Izraelit

Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan, i bëri thirrje botës islame të marrë një “vendim të përbashkët” për të kundërshtuar Izraelin, duke e quajtur shtetin...

“Unë nuk kam K-ra”/ Egla ironizon Donaldin

Fituesja e edicionit të tretë të “BBV”, Egla Ceno, ka qenë një ndër emrat më të komentuar kudo në rrjet përgjatë këtyre ditëve. Pas daljes...

Këto shenja Horoskopi kanë më pak gjasa për tu martuar

Dashi Ashtu si shenjat e tjera të zjarrit, Dashi njihet si i pasionuar – dhe ata pëlqejnë shfaqjet e mëdha të dashurisë. Megjithatë, ata mund...

Java kulturore italiane, Rama ndan videon: Shqipëria mikpret Italinë, nga data 2 qershor aktivitete...

Duke nisur nga data 2 qershor deri më 8 qershor do zhvillohet në Tiranë Java Kulturore e Italisë. Kryeministri Edi Rama ka ndarë në...