04.03.2024 10:31
Home Tags ASFINAG

Tag: ASFINAG

Erdogan sfidon Athinën

Presidenti turk Erdogan tha të premten se Ankaraja do vijojë përpjekjet e saj për njohjen ndërkombëtare e pjesës veriore të Qipros, të cilën Turqia...

Osmani përshëndet hapjen e bazës në Kuçovë: Forcon praninë e NATO-s në Ballkanin Perëndimor

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka reaguar në lidhje me hapjen e Bazës Taktike Ajrore të NATO-s në Kuçovë, ku shkruan se shënon një...

“Të konsideroja mik, ti do të më nxjerrësh bojën”, pyetja e Ronaldos acaron aktorin...

Aktori i “Portokallisë”, Deivis Myslymi i ftuar në “Mos i bjer me Top” tek “E Diell”, i është përgjigjur disa pyetjeve pikante të Ronaldo...

Sam Asghari flet disa muaj pas ndarjes me Britney Spears

Ish-bashkëshorti i Britney Spears, Sam Asghari, ka vetëm kujtime të bukura nga koha e tij me yllin e muzikës pop. Modeli dhe aktori, i cili...

Sipas astrologëve këto janë shenjat më dembele të horoskopit

Disa njerëz janë “të etur” për qëllimet e tyre, për jetën e tyre të ëndrrave dhe janë të gatshëm të bëjnë gjithçka për ta...

Pas dy vitesh punime, hapet sot baza ajrore e NATO-s në Kuçovë! Nga fjalimet...

Sot (4 mars) do të përurohet baza ushtarake e NATO-s në Kuçovë me infrastrukturë moderne për avionët luftarakë të Aleancës, ndërsa pak ditë më...

Rekord i “zi”, 0 pikë në 2024, Kukësi në “buzë të humnerës”

Zero pikë në 2024, kjo është një statistikë që flet qartë, tregon situatën reale ku ndodhet Kukësi. Si kurrë më parë, që nga dita...

Qindra në radhë në Moskë për të vizituar varrin e Navalny-t! Vajtojnë dhe i...

Qindra njerëz janë grumbulluar te varri i figurës së ndjerë të opozitës ruse, Alexey Navalny. Imazhet nga OVD-Info, një grup i pavarur rus i të...

Dronët Bayraktar, Rama publikon momente nga montimi i tyre: Do bëjnë fluturimin e parë...

Kryeministri Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video, ku shihet montimi i dronëve Bayraktar. Sipas tij këto dronë do bëjnë fluturimin e parë në...

Bledi Mane zbulon sekretin e Erjola Doçit: E mban të fshehtë, por është e...

Në programin e “Diell” në Top Channel, Ed Manushi ka pyetur Dean, ish-banoren e BBV3 se kë pëlqen Erjola Doçi brenda shtëpisë. Sipas Deas, Romeo...