28.09.2023 02:35
Home Tags Azem hajdari

Tag: azem hajdari

​Kurti mbledh ambasadorët në Kosovë: Dënoni veprimet destabilizuese të Serbisë

Kryeministri Albin Kurti së bashku me Zëvendëskryeministren dhe Ministren e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla Schwarz, kanë pritur sot në një takim...

Osmani kërkon që me SHBA-në të përgatitet draft-statuti për Asociacionin

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, tha se Kosova duhet që së bashku me Shtetet e Bashkuara të përgatisë draftin për statutin e Asociacionit të...

Loredana dhe Mozzik kanë 2 fëmijë?

Loredana dhe Mozzik vërtet kanë kohë të ndarë, por sërish janë shumë të komentuar për historinë e tyre të dashurisë. Së fundmi njerëzit janë...

Horoskopi për muajin TETOR 2023: Ja parashikimet për të gjitha shenjat e horoskopit

DASHI – Horoskopi mujor tetor 2023 Për Dashin, dashuria në tetor do të jetë e lidhur me kërkimin e stabilitetit dhe sigurisë. Do të ndjeni...

Britania i kërkon Serbisë të ndikojë në uljen e tensioneve në veri të Kosovës

Ministri britanik për Çështje Evropiane, Leo Docherty, ka dënuar fuqishëm sulmet ndaj Policisë së Kosovës në Banjskë të Zveçanit. Ai më 27 shtator u...

Problemet e PD/ Minxhozi-Bardhit: Luftën s’e keni me Ramën, por me Bashën e Berishën....

Analisti Skënder Minxhozi, gjatë debatit në “Real Story” në ABC News me kreun e grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi foli për problematikat...

“Nuk besoj se Greqia do na pengojë drejt BE”/ Rama për TV Asharq: Liderët...

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për “Asharq News”, ku ka vlerësuar vendet e Këshillit të Bashkëpunimit të Gjirit, ka komentuar tensionet me...

Të martuar prej 7 dekadash, të moshuarit nuk ia lëshojnë duart njëri-tjetrit deri në...

Të martuar prej 7 dekadash, një çift të moshuarish mundën që të kalonin ditët e fundit të jetës së tyre së bashku, të kapur...

Fati yt/ Horoskopi 28 shtator 2023

Dashi Fatmirësisht, falë ndikimit pozitiv të Venusit jeta juaj në çift do jetë e shkëlqyer. Do qëndroni më shumë kohë pranë atij që dashuroni dhe...

Pse fenomeni “McGonigal”, tani është më i rrezikshëm për Berishën

Nga Mero Baze/ Sali Berisha ka filluar të shpjegojë fatkeqësitë e tij dhe opozitës me “fenomenin McGonigal”. Po përpiqet të ngrejë një mit për të,...