23.09.2021 05:51
Home Tags Baton Haxhiu

Tag: Baton Haxhiu

DASH e shiti një vend ambasadori 10 milionë euro”, Mero Baze ironizon Berishën: Merreni...

Mero Baze ka ironizuar deklaratën e ish- kryeministrit Sali Berisha i cili akuzoi Departamentin Amerikan të Shtetit se e ka shitur 10 milionë euro...

ARRSH: Kompanitë e rrugëve të fshijnë emrat dhe reklamat e tyre nga veprat që...

Autoriteti Rrugor Shqiptar u kërkon kompanive të ndërtimit të rrugëve që të heqin reklamat apo logot e pa autorizuara të cilat gjenden në rrugë...

3 shenjat e zodiakut që shpesh urrehen për sjelljet e tyre

Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet, disa njerëz duhen e disa urrehen. Zodiaku na zbulon tre shenja të cilat për shkak të karakterit dhe disa...

Krijuesi i vaksinës AstraZeneca: Koronavirus këtë pranverë bëhet grip i thjeshtë

Profesor Jon Bell, një nga krijuesit e vaksinës Oxford-AstraZeneca befasoi me deklaratën e fundit kur tha se ka shumë gjasë që koronavirusi të mos...

Maqedonia e Veriut merr vendimin: Dozë e tretë vaksine për qytetarët mbi 60-vjeç

Nga dita e hënë në Maqedoninë e Veriut do të fillojë aplikimi i dozës së tretë të vaksinë anti-COVID. Lajmi u bë me dije...

Dialogu me Kosovën, Vuçiç: Edhe Shën Pjetri të më telefonojë, nuk do të ma...

Rikthimi në dialog duket i vështirë dhe gati i pamundur për Kosovën e Serbinë. Gjithsesi fillimisht duhet të pranohen disa kushte të përcaktuara nga...

“Si u gdhive?” Policia e kap në flagrancë duke ujitur kanabisin, reagimi epik i...

Një i moshuar është kapur në flagrancë nga blutë duke kultivuar kanabis. Ai po kujdesej për bimët që ishin mbjellë në një cep të...

Foltorja e Sali Berishës, megafon i hipokrizisë, sarkazmës, akuzës dhe shantazhit

Nga Pajtim Bello Foltorja e Sali Berishës po shtegëton nga një qark në tjetrin. Diskursi i foltores e ka krijuar profilin e vet. Si edhe...

Në lidhje me Atdheun? Flet për herë të parë Bora Zemani

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderators, Bora Zemani. Kjo ka...

Rrugët pranë shkollave, pedonale/ Veliaj tregon masën e marrë për të rritur sigurinë e...

27 Shtatori do ta gjejë Tiranën me 10 shkolla të reja, të rindërtuara nga e para. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i...