10.12.2023 03:27
Home Tags Bebe

Tag: bebe

Dimarco zbulon parashikimin e Asllanit: Krahasimi me Roberto Carlos me nderon

Inter fitoi me rezultatin 4-0 në shtëpi ndaj Udineses duke u rikthyer në vendin e parë të klasifikimit, me 38 pikë, dy më shumë...

Këto shenja Horoskopi kanë më pak gjasa për tu martuar

Dashi Ashtu si shenjat e tjera të zjarrit, Dashi njihet si i pasionuar – dhe ata pëlqejnë shfaqjet e mëdha të dashurisë. Megjithatë, ata mund...

Atmosfera e Krishtlindjes në Sarandë, Rama: Ndër më të bukurat sipas Forbes, Traveler dhe...

Magjia e festave të Fundvitit ka përfshirë edhe qytetin bregdetar të Sarandës, duke e renditur tregun e Krishtlindjeve ndër më të mirët në Europë. Kryeministri...

Fituesja e Nobelit për Paqe: Populli iranian do të triumfojë kundër sunduesve

Populli iranian do ta mposhtë përfundimisht autoritarizmin e vendosur nga Qeveria, e cila i ka humbur ligjshmërinë dhe mbështetjen e popullit, tha nga burgu...

Po i mbarojnë edhe BE-së paratë?

Jo vetëm Berlini grindet për para, por edhe Brukseli. Komisioni Europian parashikon të rrisë buxhetin e BE me 66 miliardë euro. Qeveria gjermane kërkon...

Rikthimi në fushë i Marash Kumbullës, Mourinho zbulon datën dhe detajet

Futbollisti shqiptar ka lënë pas dëmtimin e rëndë që pësoi në pranverë të këtij viti ndaj Milanit dhe tashmë ka rinisur stërvitjen me grupin...

Analiza e BBC për Vuçiç: Si u bë një radikal në moshën 23-vjeçare, kërkimi...

Aleksandar Vuçiç ka dominuar politikën serbe për dekadën e fundit, fillimisht si kryeministër dhe më vonë si president. Për mbështetësit ai është një udhëheqës...

Rekord në industrinë e muzikës, Taylor Swift fitoi mbi 1 mld dollarë gjatë turneut

Turneu i koncerteve të Taylor Swift, i quajtur “Erase” (Erase), i cili filloi në mars, vendosi një rekord të ri duke fituar rreth 1.04...

Martesë me Instagram, të rinjtë divorcohen dy javë më pas

Divorci pas dy javësh nga celebrimi i një marrëdhënieje 10-mujore që nisi në Instagram ka sjellë një problem të madh për Andin. 27-vjeçari akuzohet...

LiriDona dhe trimat e mjerë shqiptarë

Nga Martin Leka Makabër. Burri porosit vrasjen e gruas. (referoju: bashkëshorti/bashkëshortja). Inskenon grabitjen. Realizon qëllimin. Vret gruan e tij me një dorac! Arësyeja? Nuk dihet ende. Ndoshta...