24.06.2024 10:49
Home Tags Belinda ballikimi

Tag: belinda ballikimi

60-vjeçari goditet me sende të forta nga fqinji i tij në Korçë

Një 60 vjeçar nga Korça ka mbetur i plagosur pasi është goditur me mjet të fortë. Ngjarja ndodhi para pak minutash në lagjen 15 të...

Një PD e bashkuar rreth një lideri të pashpresë, është me keq se një...

Në një fjalim online për Kryesinë e mbetur të PD, Berisha sqaroi se Edi Rama është në pushtet për faj të opozitës. Dhe këtu...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e martë 25 qershor 2024

DASHI Zvarritja e një marrëdhënieje që nuk funksionon më është e kotë, edhe nëse e bëni këtë nga krenaria. Në punë këto ditë prisni disa...

De Biasi “mesazh” Spanjës: Shqipëria ka kualitet, sot japin 101 për qind

Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Gianni De Biasi ka paralajmëruar spanjollët në prag të ndeshjes me Shqipërinë që të kenë kujdes. Sipas De Biasit,...

Balla takon punonjësit e Policisë Shqiptare të angazhuar për sigurinë e Kampionatit Europian të...

Gjatë qëndrimit në Dusseldorf, Gjermani, ministri i Brendshëm, Taulant Balla takoi nga afër punonjësit e Policisë së Shtetit, të cilët në bashkëpunim me kolegët...

Pamjet përpara startit të takimit, tifozët fillojnë dhe mbushin stadiumin

Sot pritet një lum tifozësh kuqezi që do të brohorasin për Kombëtaren në shkallët e stadiumit të Dyseldorfit. Një fitore sonte do na kualifikonte menjëherë...

Formacionet zyrtare/ Shqipëria për “jetë a vdekje” ndaj Spanjës, kuqezinjtë me ndryshime

Shqipëria sfidon Spanjën në orën 21.00 në Dusseldorf, në ndeshjen e fundit të grupeve të Europianit. Kuqezinjtë kërkojnë triumfin për të arritur te kualifikimi,...

Shkoi në palestër për tu stërvitur, por gjeti vdekjen, 22-vjeçarja nga Indonezia rrëzohet nga...

Pamjet rrëqethëse nga kamerat e sigurisë shfaqin momentin kur një 22-vjeçare gjatë palestrës në Indonezi, rrëzohet nga pista e vrapit dhe bie nga dritarja...

Familja në ‘aksion’/ Sylvinho me mbështetje speciale para ndeshjes me Spanjën. Tati dhe…!

Shqipëri – Spanjë luhet sot në 21:00 për Grupin B të Euro 2024. Edhe trajneri i Kombëtares, Sylvinho ka tifozë të veçantë sot në...

Ngjela: Sali Berisha si Enver Hoxha, partinë ia lë Argitës! ‘Harron’ që edhe ajo...

Spartak Ngjela i ftuar në Report Tv thotë se Sali Berisha nëse dënohet penalisht ikën nga politika dhe partinë do ia lërë vajzës së...