17.09.2021 06:37
Home Tags Biskota

Tag: biskota

Balluku: Rrjeti i porteve dhe aeroporteve, nxitje për turizmin

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku në prezantimin e programit për infrastrukturën dhe energjinë në Kuvend tha se, “objektivi strategjik i qeverisë shqiptare...

Almeda Abazi në zi/ Aktorja humb personin e shtrenjtë të familjes

Almeda Abazi ka humbur njeriun e afërt të familjes, gjyshin. Këtë lajm të trishtë e ka bërë me dije vetë ajo përmes një postimi...

Dridhet Koeman, drejtuesit e Barçës kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm

Pozicioni i Ronald Koeman në drejtim të Barcelona-s është gjithmonë e më shumë në rrezik. Sipas TV3, disa anëtarë të këshillit administrativ janë takuar...

Siguria në rrugë/ Çuçi: Çdo kryqëzim me kamera, akset kryesore pajisen me radar

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka premtuar që për të rritur sigurinë në rrugë të gjithë kryqëzimet do të pajisen me kamera ndërsa ka...

Analiza/ Saliu iku, tani e ka radhën Berishizmi!

Nga Alfred Peza/ Nisja nga Tirana e turit të takimeve me bazën, shënon fillimin e fundit të karrierës politike të Sali Berishës, pas vendimit...

‘Përputhen’/ Edi dhe Ada i japin fund njohjes, zbulohet arsyeja

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Edi dhe Ada treguan se nuk flasin më me njëri-tjetrin. Ada tha se i ka shkruar, por ai...

Fati yt/ Horoskopi, 17 shtator 2021

Dashi-Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që...

Programi për Mbrojtjes Sociale, Manastirliu: Zgjerojmë skemën e mbulimit të familjeve dhe individëve në...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastriliu në prezantimin e programit për mbrojtjen sociale, ka vënë theksin tek zgjerimi i skemës së mbështetjes...

Analiza/ Tri makthet që Berisha përpiqet të fshehë

Mero Baze/ Sali Berisha ka tre siklete të mëdha në sqarimet që ka nisur brenda PD. E para kur bën sikur nuk e di...

Ministrja Manastirliu në Kuvend: Modeli i Autonomisë Spitalore, kryefjala e reformës në shëndetësi

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në prezantimin e programit për shëndetësinë dhe mbrojtjes sociale, tha se programi i transformimit të shëndetësisë...