17.06.2024 04:23
Home Tags Bledar Okshtuni

Tag: Bledar Okshtuni

Zgjedhjet në Britani, po fiton garën në TikTok’/ Laburistët, 2.4 mln paund për reklama...

Analiza e MailOnline tregon se shikimet e videove në profilet e partive politike në Mbretërinë e Bashkuar tashmë po i afrohen 80 milionëve që...

“I ngacmoi mamanë “Canos”, i “penduari”: Tregtari Çajup Selimi, u vra për nder!

Vrasja e Çajup Selimit në Tepelenë është kryer vetëm për çështje nderi. Bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan alias Marjus Tafani në dëshminë që ka dhënë për...

“Vendimi u ndikua nga Basha…”, ish-kreu i PD-së i përgjigjet Berishës: Ngre pretendime imagjinare...

Lulzim Basha ka reaguar pasi Sali Berisha hodhi akuza se vendimi i Gjykatës së Apelit në Londër për lënien në fuqi të shpalljes non...

Home Office reagon pas vendimit për Sali Berishën ‘non grata’ në Britani: U panë...

Pas vendimit te Komisionit Special të Apeleve të Emigracionit në Londër, ka reaguar ministra e brendshme britanike, e cila e ka shpallur Sali Berishën...

Gonxhja: Nis restaurimi i Urës së Zogut

Kanë nisur punimet përforcuese në Urën e Matit, e njohur si “Ura e Zogut”, monument kulture, për vlerat e saj arkitektonike të kohës. Lajmi...

Gjendet i vdekur gjenerali italian, dyshimet e para

Është gjetur i vdekur, mëngjesin e sotëm, gjenerali Claudio Graziano, ish-shefi i shtabit të Mbrojtjes dhe president i komitetit ushtarak të BE-së. Në vitin...

“E nisi mbretëresha, e përfundoi Mbreti”, deputeti i PS reagon pas lënies në fuqi...

Deputeti socialist Erion Braçe ka reaguar pasi ish-kryeministri Sali Berisha e humbi apelin në “Komisionin Special të Apeleve të Emigracionit” në Londër, me Ministrinë...

Media amerikane: Shtatë atraksionet turistike më të vlerësuara në Shqipëri për 2024

E vendosur përgjatë Gadishullit Ballkanik, Shqipëria është një perlë në zhvillim që ofron një ndërthurje magjepsëse të peizazheve natyrore mahnitëse, historisë së pasur dhe...

Sergio Ramos e mbyll me Sevillan, dy alternativa për të ardhmen

Sergio Ramos mbajti verën e kaluar premtimin për t’u rikthyer te Sevilla, skuadra e tij e zemrës dhe ajo ku hodhi hapat e para...

Berisha mbetet ‘non grata’ në Angli, analisti : Akuzë e drejtpërdrejtë, ka lidhje me...

Ish kryeministri Sali Berisha, humbi të hënën apelin e tij kundër ndalimit të hyrjes në Britani. Berisha do të vijojë të jetë kështu ‘non...