15.06.2024 11:59
Home Tags Blick

Tag: Blick

The Telegraph: Algoritmi sekret i Shqipërisë zbuloi talente të fshehura dhe i dërgoi në...

Menjëherë pas emërimit të tij si trajner i ri i Shqipërisë në janar të vitit të kaluar, Sylvinho e kuptoi se kishte një problem....

Kryeministri Rama: Hera e parë në jetë qe uroj të mos fitoje italia, i...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka dhënë një intervistë ekskluzive për median italiane “Tutto Sport” ku është pyetur në lidhje me takimin e mbrëmjes...

Përfundon rruga e re “Grigor Cilka”, Veliaj: “Liron trafikun dhe shmang problemet e rrëshqitjes...

Përfundon në kohë rekord rruga e re “Grigor Cilka”, e cila lidh Njësinë 2 me lagjet e Farkës. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj falenderoi...

I kapën dronët, gjobiten 1027 shoferë në Shkodër

Në Shkodër janë gjobitur 1027 shoferë, pasi u kapën nga dronët duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Gjobat më të shumta janë vendosur për shkelje...

Shqipëria sfidon kampionët, ndaj Italisë kërkon një mrekulli, Sylvinho dhe Spalletti skicojnë titullarët

Në letër, Itali-Shqipëri është një sfidë që nuk ka histori, me “azzurrët” që shihen si favoritë absolut, ku një sukses i tyre vlerësohet me...

Lidhje farefisnore me Heidin? Jul Deda sqaron si qëndron e vërteta: I kemi nënat…

Julian Deda ishte i ftuar në emisionin, Top Arena, ku foli për jetën personale, si dhe rrugëtimin në Big Brother Vip 3. “Ato që nuk...

Protesta e dhunshme e PD para bashkisë, arrestohet një militant, 6 në hetim në...

Një person është arrestuar ndërsa 6 të tjerë janë në hetim në gjëndje të lirë pas dhunës së ushtruar dje para bashkisë së Tiranës...

Majlinda Bregu jep lajmin e mirë: Zero roaming me BE-në deri më 2027

Perspektiva e Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor nuk është më një proces datash, BE-ja po ndryshon, ndoshta duhet të ndryshohet edhe perspektiva drejt detyrave,...

Yjet kuqezi në vitrinë, qindra agjendë në Dortmund, Broja i vëzhguari special, Milan dërgon...

Legjionarët kuqezi janë në kërkim të një mrekullie, ndaj Italisë mund të mos mjaftojë vetëm zemra dhe dëshira, por kjo është sfida më e...

Ish-ambasadori japonez që ka vendosur të jetojë në Shqipëri: Është vendi më i sigurt...

Në episodin e 21-të të sezonit të 3-të të podKastit “Flasim”, kryeministri Edi Rama kishte të ftuar ish-ambasadorin e Japonisë në vendin tonë, Takada...