21.02.2024 10:44
Home Tags Brukseli

Tag: Brukseli

Qeveria ndryshon ligjin për moshën e ushtarakëve aktivë, ja çfarë ndodh me efektivët nga...

Këshilli i Ministrave ka miratuar ditën e sotme disa shtesa dhe ndryshime në ligjin për “Karrierën ushtarake në Forcat e Armatosura”, përmes të cilave...

‘Po tentojmë’/ Dj PM zbulon planet me partneren e tij Sarën

Dj PM dhe Sara Berisha, kanë qenë dy ish-konkurrentë të formatit ‘BBV1’ mes të cilëve lindi një romancë tepër e bukur e cila ka...

Lufta në Lindjen e Mesme, Hezbollahu nis sulme hakmarrëse ndaj Izraelit

Një sulm ajror izraelit vrau një grua dhe një vajzë në jug të Libanit më 21 shkurt, duke nxitur grupin libanez, Hezbollah që të...

Morata motivon Atletico Madridin: Luajmë edhe një ndeshje në shtëpi, bashkë jemi më të...

Te Atletico Madrid duan të besojnë se kanë humbur betejën por jo luftën. Sulmuesi Los Colchoneros, Alvaro Morata, përmes një story në profilin e...

“Banditi” rus, frikë si Navalny/ I kërkuar nga Rusia për lidhje mafioze, humb betejën...

Gjykata e Lartë rrëzoi kërkesën e Igor Kokunov, i arrestuar gjashtë muaj më parë në Shqipëri dhe që kërkohet të ekstradohet nga Federata Ruse. Ai...

Berisha më 2025 lufton të mundë Bashën, Ramën e di se nuk e ‘ha’...

Nga Jakin Marena Foltorja e drejtuar nga Sali Berisha organizoi këtë të martë një protestë për të treguar ‘muskujt’. U shfrytëzua përvjetori 33-të i 20...

Tre shenjat fatlume që do të pasurohen me hyrjen e Diellit në shenjën e...

Duke shënuar shenjën e 12-të të zodiakut, pas Ujorit dhe para Dashit, sezoni i Peshqve zgjat çdo vit nga 19 shkurt deri më 20...

Homoseksuali i njohur Dario, akuzon Meritonin: Më kërkoje 4-she në hotel

Grimieri i njohur Dario Doka ka shpërthyer ashpër ndaj sjelljes së Meritonit sipas tij “arrogante në shtëpinë e BBV3”. Përmes disa postimeve në Instagram, Dario...

‘Nuk kisha laptop, i kam ndejtur punës nga pas’ Bardhi diskuton me Sarën

Pasditen e sotme, ‘Vëllai i Madh’ ka dhënë një sfidë për banorët e shtëpisë, të cilët duhet të ndaheshin në çifte dhe të diskutonin...

“Sistemi i patronazhimit është aktiv edhe kur ju flini”/ Rama komenton pyetjen e gazetarit

Edi Rama ka folur për mediat, pas mbledhjes online të Asamblesë së PS, ku i pyetur nëse do të kalojë apo jo për votim...