04.03.2024 09:10
Home Tags Charles Michel

Tag: Charles Michel

Dronët Bayraktar, Rama publikon momente nga montimi i tyre: Do bëjnë fluturimin e parë...

Kryeministri Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video, ku shihet montimi i dronëve Bayraktar. Sipas tij këto dronë do bëjnë fluturimin e parë në...

Bledi Mane zbulon sekretin e Erjola Doçit: E mban të fshehtë, por është e...

Në programin e “Diell” në Top Channel, Ed Manushi ka pyetur Dean, ish-banoren e BBV3 se kë pëlqen Erjola Doçi brenda shtëpisë. Sipas Deas, Romeo...

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për...

Dashi E hëna do të nisë e qetë. Sa i përket dashurisë pritet një ditë e vështirë për përmirësimin e një marrëdhënieje e cila po...

Shi dhe kushte atmosferike të paqëndrueshme! Si do jetë moti sot dhe gjatë gjithë...

Kalimet e herëpashershme të disa qendrave me vlera të larta presioni me origjinë atlantike do të bëjnë që kjo javë në vendin tonë të...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 4 Mars 2024

Dashi E hëna do të nisë e qetë. Sa i përket dashurisë pritet një ditë e vështirë për përmirësimin e një marrëdhënieje e cila po...

Zbulohet arsyeja e vrasjes së Pëllumb Metës nga fëmijët, plani që kishte thurrur djali

Hetuesit në Durrës po kalojnë në sitë të imët të gjithë elementët e vrasjes nga fëmijet së Pëllumb Metës në shënavlash, për të zbuluar...

“Zhulse!”- Plas sherri në BBV, Françeska dhe Sara përplasen fizikisht dhe shpërthejnë në ofendime:...

“Zhulse!”- Plas sherri në BBV, Françeska dhe Sara përplasen fizikisht dhe shpërthejnë në ofendime: Psikopate! Do të të nxjerr me zarf të zi se...

Procesi i rienergjizimit të PS-së, Rama në Balldren të Lezhës: Anëtarësime të reja përtej...

Procesi i rienergjizimit të PS-së, Rama në Balldren të Lezhës: Anëtarësime të reja përtej kufijve të vjetër politikë. Kryeministri Edi Rama ka vijuar me procesin...

Automjeti përplas biçikletën në Fier, një i lënduar

Një aksident ka ndodhur pak minuta me pare në afërsi të qendrës së qytetit të Fierit. Një automjet ka përplasur një person i cili...

Punuan veprat kryesore të Muzeut Kombëtar në Krujë, 5 artistë nderohen me titullin “Qytetar...

Pesë artistë të mirënjohur të arteve figurative në vend u nderuan me titullin “Qytetar Nderi i Krujës”. Ceremonia u zhvillua në ambientet e muzeut “Gjergj...