04.03.2024 08:19
Home Tags Clement Beaune

Tag: Clement Beaune

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 4 Mars 2024

Dashi E hëna do të nisë e qetë. Sa i përket dashurisë pritet një ditë e vështirë për përmirësimin e një marrëdhënieje e cila po...

Zbulohet arsyeja e vrasjes së Pëllumb Metës nga fëmijët, plani që kishte thurrur djali

Hetuesit në Durrës po kalojnë në sitë të imët të gjithë elementët e vrasjes nga fëmijet së Pëllumb Metës në shënavlash, për të zbuluar...

“Zhulse!”- Plas sherri në BBV, Françeska dhe Sara përplasen fizikisht dhe shpërthejnë në ofendime:...

“Zhulse!”- Plas sherri në BBV, Françeska dhe Sara përplasen fizikisht dhe shpërthejnë në ofendime: Psikopate! Do të të nxjerr me zarf të zi se...

Procesi i rienergjizimit të PS-së, Rama në Balldren të Lezhës: Anëtarësime të reja përtej...

Procesi i rienergjizimit të PS-së, Rama në Balldren të Lezhës: Anëtarësime të reja përtej kufijve të vjetër politikë. Kryeministri Edi Rama ka vijuar me procesin...

Automjeti përplas biçikletën në Fier, një i lënduar

Një aksident ka ndodhur pak minuta me pare në afërsi të qendrës së qytetit të Fierit. Një automjet ka përplasur një person i cili...

Punuan veprat kryesore të Muzeut Kombëtar në Krujë, 5 artistë nderohen me titullin “Qytetar...

Pesë artistë të mirënjohur të arteve figurative në vend u nderuan me titullin “Qytetar Nderi i Krujës”. Ceremonia u zhvillua në ambientet e muzeut “Gjergj...

Dita e Verës, Veliaj fton qytetarët: 24 orë festë në 34 evente

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, fton qytetarët që më 14 Mars, Ditën e Verës, të bëhen pjesë e aktiviteteve të shumta që...

Kur Hrushovi u bë çakërqejf me raki mani kërceu e këndoi me artistin korçar

Nga Raimonda Moisiu ‘Artist i Merituar’, tenor i shquar korçar, tashmë i ndarë nga jeta, Piro Sulioti, lindi në qytetin e Korçës, në një...

Konfirmohet , romanca e Erjolës me Azet

“Iconstyle” ishin të parët që zbuluan lidhjen e banores së “Big Brother Vip” Erjola Doçi me reperin e famshëm shqiptaro-gjerman, Azet. Pak javë më...

Ura e re e Kukësit drejt përfundimit. Ja si duket!

Kryeministri Edi Rama publikoi sot pamjet gjatë punës për ndërtimin e Urës së Re të Kukësit. Kreu i qeverisë thotë se kjo urë, i jep...