15.04.2024 10:40
Home Tags Elliot Ackerman

Tag: Elliot Ackerman

Balla ‘dush të ftohtë’ shërbimit zjarrfikës: Nevojë për uniformizim dhe përmirësim të prekshëm

Ministri i Brendshëm kërkoi ndërhyrje energjike e të shpejtë në nivel inspektues në Shërbimin Zjarrfikës, për të parandaluar ngjarje me pasoja në të ardhmen...

“Doja të vrisja veten për shkak të një mashkulli, por pashë fytyrën e…” Erjola...

Erjola Doçi së fundmi ka bërë një rrëfim mjaft prekës. Gjatë një bisede me Jetmirin ajo ka treguar për periudhën e errët, ku ka dashur...

‘Euro 2024’ në rrezik!… Gardiani polak Szczesny thyen hundën dhe operohet…

A do të luajë Wojciech Szczesny ‘Euro 2024’? Nëse po, a do të mbajë maskë? Përgjigjet e pyetjeve për të nuk dihen ende. Por...

Situata e Arda Guler po ‘nxehet’ gjithnjë e më shumë te Real Madridi…

Ndërkombëtari i ri turk mbërriti te Real Madridi këtë verë nga Fenerbahce për njëzet milionë euro, me etiketën e një talenti për të ardhmen....

Rituali i natës i Jack Grealish me partneren e tij në 110°C, për të...

Jack Grealish, futbollisti mediatik i Manchester City-t, i famshëm për festat e tij të mëdha pas triumfeve të skuadrës së 'Qytetarëve', ka gjetur një...

Vrasje makabre në SHBA/ Doli për darkë me një 33-vjeçar dhe nuk u kthye,...

Një tjetër ngjarje makabre është regjistruar në SHBA ku një 19-vjeçare pasi u vra u coptua me sharrë elektrike nga një 33-vjeçar. Maxwell Anderson...

80% e shqiptarëve ndihen të sigurt në zonat ku banojnë, dhe vlerësojnë pozitivisht operacionet...

Nga Eduard Zaloshnja Pas muajsh të gjatë të punës në terren të Policisë së Shtetit në kuadër të operacioneve “Tempulli” dhe “Sundimi i Ligjit” (që...

Rritet çmimi i arit dhe i naftës! Si po ndikon në tregjet financiare sulmi...

Çmimet e arit u rritën ndërsa stoqet aziatike ranë kryesisht të hënën, pasi rritja e tensioneve gjeopolitike në Lindjen e Mesme nxiti kërkesën për...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 15 prill 2024

Ditën e hënë vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike si rezultat i qarkullimit anticiklonar afrikan me masa ajrore të ngrohta...

Horoskopi për ditën e Hënë, 15 Prill 2024

Dashi Beqaret do jene ata qe do ndihen me mire gjate kësaj dite sepse edhe emocionet do jene te shumta për ta. Mund te fillojnë...