19.06.2024 04:13
Home Tags Elona guri

Tag: Elona guri

I veshur me fustan s’i grua, për të vrarë në Lushnjë Rexhep Ginën. Tafani:...

Spastrimi i njerëzve që kishin aderuar në veprimtarinë kriminale të bandës së Lushnjës, që për një kohë të gjatë u drejtua nga i plotfuqishmi...

Gjykata Kushtetuese pranon pjesërisht rregulloren e re të Kuvendit, rrëzon disa pika

Gjykata Kushtetuese ka shfuqizuar disa nga pikat e rregullores së re të Kuvendit. Gjykata Kushtetuese ka rrëzuar pikën kur deputetët përjashtohen me 30 ditë...

“Zog të dua”/ Në ditën e lindjes, Sara Hoxha publikon foton me një djalë!...

Ish-partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha ditën e sotme feston ditëlindjen. Në këtë ditë kaq të veçantë për të, influencerja mori urime të shumtë...

Asllani nuk i beson syve, kuqezinjtë i afrohen dhe golit të dytë

Kroacia përballet me Shqipërinë në ndeshjen e dytë të Grupit B, me të dyja skuadrat që kërkojnë fitoren në mënyrë që të jenë ende...

Habit aktivisti nga Kosova: Jam me Kroacinë, nuk i kuptoj kosovarët që harxhojnë pare...

Aktivisti nga Kosova, Rron Gjinovci ka habitur me deklaratën e tij, teksa ka thënë se është më shumë entuziast për Kroacinë sesa për Shqipërinë,...

“Audit financave të PD-së”/ Pas vulës, Berisha i merr Bashës dhe paratë e partisë

Humbja e logos dhe vulës zyrtare të Partisë Demokratike do të shoqërohet me kosto financiare për Lulzim Bashën, i cili duhet t’i dorëzojë Sali...

Vorë-Hani i Hotit 2 orë me tren/ Spiropali: Qeveria çon në Kuvend ratifikimin e...

Qeveria ka çuar në Kuvend ratifikimin e kontratës për financimin e hekurudhës Vorë-Hani i Hotit. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali,...

Fillon festa “kuqezi”, “Legjionarët” marrin avantazhin ndaj Kroacisë

Nuk mund të kishte nisje më të bukur të sfidës, me “Legjionarët” e Kombëtares sonë, që kanë arritur të gjejnë avantazhin të parët, përballë...

Veliaj i dhuron “Çelësin e Tiranës” Shkurte Fejzës, nesër koncerti te Pallati i Kongreseve:...

Ndeshja Shqipëri-Kroaci po pritet me një festë të madhe në sheshin “Skënderbej”, aty ku Bashkia e Tiranës ka menduar të sjellë mjaft surpriza për...

Los Angeles do të ndalojë përdorimin e celularëve në shkolla/Ja arsyeja

Autoritetet arsimore në Los Anxhelos votuan dje në favor të ndalimit të plotë të përdorimit të telefonave inteligjentë në shkollat ​​e qytetit. Lëvizja vjen pasi...