28.11.2023 08:22
Home Tags Gripi

Tag: gripi

Shenjat e Horoskopit që rrezatojnë energji të veçantë

Çdo shenjë e zodiakut sjell grupin e vet unik të tipareve, disa prej të cilave rrezatojnë një lojë të veçantë dhe hare. Mirëpo, këto...

Champions League, formacionet zyrtare të dy sfidave/ Lazio kërkon me patjetër pikë, Antwerp i...

Lazio do të presë në shtëpi skuadrën e Celtic në orën 18:45. Skuadra e kryeqytetit italian kërkon me patjetër fitoren përballë skuadrës skoceze,...

NY feston Pavarësinë e Shqipërisë, kryebashkiaku Adams: Shqiptarët, punëtorët që vënë qytetin tonë në...

New York po feston Pavarësinë e Shqipërisë. Flamuri shqiptar valëvitet krah atij amerikan në një album fotosh që kryebashkiaku Adams i NY ka postuar. Akoma...

Sekretari Amerikan i Shtetit uron Shqipërinë për festën e Pavarësisë: Krenarë për aleatë si...

Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka uruar Shqiparinë për 111-vjetorin e Pavarësisë. Përmes një deklarate të publikuar në faqen zyrtare të DASH, Blinken...

Komploti i brendshëm për të vrarë Kim Jong-un me ‘toksina radioaktive nga CIA’

Detaje tronditëse të një komploti të përpunuar për të përdorur luftën biokimike për të vrarë Kim Jong-un janë shfaqur për herë të parë, duke...

Gati për festa? 5 shenjat e horoskopit që bëjnë dhuratat më të mira!

Festat po afrojnë dhe kjo do të thotë se duhet të fillojmë të zgjedhim dhuratat për të blerë. Çdo shenjë sjell me vete një...

Njeriu që kombi e ka lënë vetëm

Sali Berisha mund t'ia kursente vetes shkuarjen në Vlorë ditën e sotme. Të gjithë do ta gjenin me mendjen e tyre një arsye më...

Faqja zyrtare e ATP-së uron Pavarësinë e Shqipërisë me foton e flamurit “Autochthonous”

Faqja zyrtare e Federatës Botërore të Tenisit (ATP) ka vendosur ditën e sotme në fotografinë e profilit në “Facebook” flamurin “Autochthonous”, me figurat e...

‘Ishte fenomen! Ishte studentja ime…’, Timo Flloko tregon si u njoh me Vera Grabockën

Aktori i madh, Timo Flloko, ka zhvilluar një intervistë për emisionin “Opinion” ku foli mbi jetën, karrierën dhe pasionin për poezinë. Ndër to edhe...

Antony Blinken uron Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë: SHBA, krenare që punon me ju

Sekretari Amerikan i Shtetit Antony Blinken ka uruar Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë. Teksa shpreh urimet për popullin dhe qeverinë, Blinken duke folur në...