16.10.2021 08:20
Home Tags Gruaja arbereshe

Tag: gruaja arbereshe

PS kërkon të zgjaten afatet e vettingut deri në 2 vite, ende asnjë reagim...

Sërish një dorë e shtrirë drejt demokratëve. Këtë herë për të zgjatur afatet e vettingut deri në dy vite. Konkretisht, shumica socialiste propozon zgjatjen...

“Pushtimi” I selisë, si beze të kuqe, me të cilën Basha po tundon Berishën

Mero Baze E vetmja përgjigje sinqertë që i vë kapakun çdo debati nervoz rreth foltores së Berishës dhe të ardhmes së saj është pushtimi I...

“Po pret që të ndodhë diçka me Beniadën” Donaldi përplaset me Arditin

Arditi është një nga konkurrentët që ka nxitur shumë debate brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” kjo si pasojë e batutave dhe ndërhyrjeve të...

Modeli juaj i preferuar i flokëve? Përgjigja do të zbulojë një tipar të rëndësishëm...

Mënyra se si i stiloni flokët tregon një detaj për juve… Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Kush zgjedh gruan e parë karakterizohet nga spontaniteti. Këtu përfshihen...

“Je 100 vjet më i vogël se unë”, Arjola debaton me Arditin dhe shkak...

Dita e sotme ka nisur me debate për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Vip”. Bëhet fjalë pikërisht për një...

NASA fillon misionin për të studiuar asteroidet e Jupiterit

NASA nisi të shtunën misionin e parë të saj, për të studiuar asteroidet e planetit Jupiter të quajtura Trojan, dy grupe të mëdha shkëmbinjsh...

Solskjaer: “Diçka e gabuar po ndodh, sepse kur pëson 4 gola…”

Ole Gunnar Solskjkaer, menaxheri i Manchester United, komentoi humbjen në Leicester: “Kohët e fundit nuk jemi në formë të shkëlqyer, kemi humbur shumë pikë...

Buxheti për 2022/ Ministrja e Financave: Do të ketë rritje pagash e pensionesh dhe...

Në muajin nëntor Shqipëria do të dalë në tregjet ndërkombëtare për të marr një borxh në shumën prej 500-700 milion euro. Sipas Ministre së...

Gjeti një kërmill të ngordhur në pjatë, reagimi i Mbretëreshës Elizabeth është thjesht epik

Kuzhinierët në pallatin mbretëror duhet të bëjnë më të mirën e mundshme me qëllim që gatimet e tyre të mund t’i bëjnë përshtypje Mbretëreshës....

Shqipëria me çmimin më të lartë të karburanteve në Rajon? Ja shifrat që hedhin...

Pas krizës energjitike dhe rritjes së çmimit të karburanteve që ka përfshirë të gjithë botën, informacione të shumta po iu serviren qytetarëve, disa prej...