13.07.2024 10:51
Home Tags Infertilitet

Tag: infertilitet

“Njeriu me 1000 fëmijë”/ Dokumentari më i ri në Netflix që po frikëson botën,...

“Njeriu me 1000 fëmijë” është dokumentari me tre seri i sapo dalë në Netflix i cili po gozhdon pas ekraneve një botë të tërë. Dokumentari...

“Të keqen mami hajde të ikim”: Azgan Mërnica i drejtoi armën në sy policit...

Azgan Mërrnica, i ka drejtuar armën drejt syrit të majtë punonjësit të policisë Novruz Cenalia, duke qëlluar vetëm një herë në mënyrë të befasishme,...

Mirditë/ Asgjësohen 374 bimë kanabis, vihet në pranga autori

Policia ka asgjësuar 374 bimë kanabis, në Lëzhe në kuadër të operacionit ‘seven’ Në pranga është vënë autori i dushuar Endri Çupi, ndërsa është shpallur...

Qeveri teknike? Deputeti Metaj: S’kemi kohë për kapriçot e opozitës

Vjen dhe reagimi i parë nga Partia Socialiste për kërkesën e artikuluar dje disa herë gjatë fjalimit me video të kryetari të PD-së Sali...

Obama dhe Pelosi braktisin Biden: Garës së tij po i vjen fundi! Donatorët ‘ngrijnë’...

Joe Biden ka thënë se do të tërhiqet nga gara për Shtëpinë e Bardhë vetëm nëse “Zoti i Plotfuqishëm” i kërkon ta bëjë këtë....

Zbulohen komplote të Rusisë për atentate në Evropë kundër mbështetësve të Ukrainës

Agjencitë perëndimore të inteligjencës kanë zbuluar komplote ruse për të kryer vrasje, zjarrvënie dhe sabotime të tjera në Evropë kundër kompanive dhe njerëzve të...

Fredi Belerit i jepet leje, shkon për betim në Strasburg

Rrëzohen pretendimet dhe aludimet e Greqisë se qeveria shqiptare do të bllokojë betimin e Fredi Belerit e si pasojë do t’i digjet mandati si...

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të...

Një shqiptar dhe dy punëtorë ndërtimi portugezë u konfirmuan mes katër viktimave të gjetura në rrënojat e shembjes së një skele e cila ishte...

Vijon i nxehti afrikan, termometri në fundjavë do të shënojë deri në 43 gradë...

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se ditën e shtunë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme për shkak të masave...

Nuk është koha për të bërë zgjedhje të rrezikshme… Çfarë thonë yjet për ju...

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të shtunën gjatë orëve të ardhshme do të mund të përfitoni plotësisht nga dashuria pa probleme. Kushtojini...