22.02.2024 09:44
Home Tags Interneti

Tag: interneti

Krisja e parë e çiftit Kiara-Luiz/Çfarë po ndodh mes tyre?

Kiara dhe Luiz janë prej kohësh tanimë të martuar madje janë dhe në pritje të një fëmije. Mirëpo në kohën kur rrjetet sociale janë...

Ilnisa kalon limitet me Ledjonën: Është aq e zezë! Injorante!

Debati i ashpër mes dyshes, Ilnisës dhe Ledjonës në ‘BBV3’, ka degraduar në provokime dhe ofendime. Ilnisa, gjatë një bisede me Eglën dhe Vesën në...

Ratifikimi i marrëveshjes së emigrantëve, reagon Meloni: Faleminderit kryeministrit Edi Rama për miqësinë dhe...

Kryeministrja italiane, Giorgia Meloni përmes një postimi në "Facebook" ka reaguar në lidhje me ratifikimin e marrëveshjes së emigrantëve mes Shqipërisë dhe Italisë. Ditën...

Zelensky vizitë në Tiranë, Rama: Takimi do të kulmojë me samitin për Ukrainën, pjesëmarrës...

Kryeministri Edi Rama, ka folur sot nga ekspozita “Ukraina, një krim lufte” në ambientet e Kryeministrisë duke zbuluar detaje lidhur me vizitën e presidentit...

“Ukraina, një krim lufte”, një ekspozitë me dëshmi pamore të agresionit rus mbi popullin...

Në vigjilje të vizitës së Presidentit të Ukrainës Volodymyr Zelenskyy në Tiranë, u çel sot në Qendrën për Hapje dhe Dialog (COD), Kryeministri, një...

Amnistia penale/ Minxhozi: Basha vepron me një sy nga rrugica, humbi një moment ku...

Analisti Skënder Minxhozi, në intervistën për “Special Report”, theksoi se Lulzim Basha kishte mundësinë që të fitonte përkrahje nëse do të votonte sot pro...

‘Më ke prerë në besë’/ Gazi debat me Julin

Juli dhe Gazi së fundmi kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit edhe pse dyshja kanë pasur një miqësi mjaft të mirë brenda shtëpisë. Ashtu...

Apartamenti i sekuestruar i Adriatik Llallës kthehet në qendër sociale, ministri Balla: Rezultat i...

Apartamenti i cili më parë ka qenë pronë e ish kryeprokurorit Adriatik Llalla tashmë është sekuestruar dhe është kthyer në një qendër për sipërmarrje...

Familja Ronaldo: Babë e bir stërviten së bashku dhe pozojnë gjysmë të zhveshur…

Djali i madh i Cristiano Ronaldos po ndjek hapat e babait të tij. Babë e bir, të cilët luajnë për Al Nassr, stërviten...

“Ma çave zemrën e ma dërrmove shpirtin o nëna ime”/Ish-deputetit të PS i ndahet...

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka humbur nënën e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hyseni me anë të një postimi...