24.06.2024 08:33
Home Tags Jalë

Tag: Jalë

De Biasi “mesazh” Spanjës: Shqipëria ka kualitet, sot japin 101 për qind

Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Gianni De Biasi ka paralajmëruar spanjollët në prag të ndeshjes me Shqipërinë që të kenë kujdes. Sipas De Biasit,...

Balla takon punonjësit e Policisë Shqiptare të angazhuar për sigurinë e Kampionatit Europian të...

Gjatë qëndrimit në Dusseldorf, Gjermani, ministri i Brendshëm, Taulant Balla takoi nga afër punonjësit e Policisë së Shtetit, të cilët në bashkëpunim me kolegët...

Pamjet përpara startit të takimit, tifozët fillojnë dhe mbushin stadiumin

Sot pritet një lum tifozësh kuqezi që do të brohorasin për Kombëtaren në shkallët e stadiumit të Dyseldorfit. Një fitore sonte do na kualifikonte menjëherë...

Formacionet zyrtare/ Shqipëria për “jetë a vdekje” ndaj Spanjës, kuqezinjtë me ndryshime

Shqipëria sfidon Spanjën në orën 21.00 në Dusseldorf, në ndeshjen e fundit të grupeve të Europianit. Kuqezinjtë kërkojnë triumfin për të arritur te kualifikimi,...

Shkoi në palestër për tu stërvitur, por gjeti vdekjen, 22-vjeçarja nga Indonezia rrëzohet nga...

Pamjet rrëqethëse nga kamerat e sigurisë shfaqin momentin kur një 22-vjeçare gjatë palestrës në Indonezi, rrëzohet nga pista e vrapit dhe bie nga dritarja...

Familja në ‘aksion’/ Sylvinho me mbështetje speciale para ndeshjes me Spanjën. Tati dhe…!

Shqipëri – Spanjë luhet sot në 21:00 për Grupin B të Euro 2024. Edhe trajneri i Kombëtares, Sylvinho ka tifozë të veçantë sot në...

Ngjela: Sali Berisha si Enver Hoxha, partinë ia lë Argitës! ‘Harron’ që edhe ajo...

Spartak Ngjela i ftuar në Report Tv thotë se Sali Berisha nëse dënohet penalisht ikën nga politika dhe partinë do ia lërë vajzës së...

Mblidhet kryesia e PD, zbulohet data kur do të mbahet protesta kombëtare

Është mbledhur sot kryesia e PD, teksa Sali Berisha e drejtonte atë virtualisht. Në mbledhjen e kësaj të hënë u caktua data e protestës kombëtare,...

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me...

Këngëtari i njohur Stine shpeshherë është përmendur nga ish-partnerja e tij Roza Lati gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Së fundmi...

Rrahu gruan me levë, dënohet me 4 vite burg shqiptari në Greqi

Një 46-vjeçar shqiptar është dënuar me 4 vite burg pa të drejtë lirimi nga gjykata greke. Sipas mediave helene 46-vjeçari shqiptar u arrestua pasi...