26.09.2021 11:25
Home Tags John Sullivan

Tag: John Sullivan

Viti i ri shkollor, ministrja Kushi mesazh urimi për nxënësit: Siguria dhe shëndeti juaj,...

Nëpërmjet një video-mesazhi për fillimin e vitit shkollor, Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi u është drejtuar me një urim të gjithë nxënësve. “Kënaqësia...

Kozaku shfrytëzon rrëmbimin për klikime, reagon vëllai i Fabio Dushkut: S’kemi qenë 20 veta,...

Rrëmbimin e tij Kozak Braçi një personazh i njohur nga adoleshentët për shkak të videove ku bën rolin e “gangsterit”, duket se po e...

Ambasada e SHBA uron Florian Markun: Urime kampionit të parë botëror shqiptar

Ambasada e SHBA në Shqipëri ka uruar boksierin shqiptar Florian Marku pas triumfit ndaj kundërshtarit ukrainas një natë më parë. Në një reagim në rrjetet...

Cërrik, Gjiknuri inspekton nga afër punimet për rehabilitimin e infrastrukturës rrugore në lagjen nr.3,...

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri, njëherazi drejtues politik i Qarkut Elbasan, i shoqëruar nga Kryetari Bashkisë Cërrik, Andis Salla ka inspektuar nga...

Gjermanët zgjedhin, ja çfarë thonë sondazhet

Gjermanët zgjedhin sot parlamentin federal, Bundestagun. Rreth 60.4 milionë qytetarë gjermanë do i drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur Bundestagun e 20 -të,...

Rama publikon pamjet e transformimit të Piramidës dhe jep detajet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e disa pamjeve nga puna që po bëhet për transformimin e Piramidës në...

E akuzuan se kopjoi Elvana Gjatën për albumin e ri, reagon për herë të...

Elhaida Dani prezantoi këngët e albumit të saj të ri “ZanIn”, në fillim të kësaj jave. Këngë që u pritën shumë mirë e u...

Përmet, përplasi me makinë kalimtarin, arrestohet 19- vjeçari

Një i ri është arrestuar në Përmet pasi ka përplasur me makinë një kalimtar. 19 vjeçari, banues në Gjirokastër, duke drejtuar automjetin tip "Volkswagen" në...

Chiellini flet hapur: Kielini flet hapur: Juventusi në stuhi, por ia dalim së...

Fitorja e vështirë ndaj Specias më shumë sa ka kthyer qetësinë te Juventusi ka shmangur një krizë të thellë. Pesë pikë në pesë javë,...

E shkuara ju ndjek pas…Meri Shehu nuk ka lajme të mira për këto shenja...

Dashi Kjo fundjave do jete e rendesishme pasi do takoni dike me influence ne jeten tuaj dhe qe do ju kthej pas ne disa projekte...