27.09.2023 01:31
Home Tags Kanali i suezit

Tag: Kanali i suezit

Kryediplomatja gjermane: Serbia të bëjë thirrje për heqje dorë nga dhuna

Ministrja e Jashtme e Gjermanisë, Annalena Baerbock, kërkoi nga Serbia që të bëjë thirrje për heqje dorë nga dhuna. Përmes një postimi në X,...

FOTO: Rikthehet Wanda Nara, jep lajmin e bujshëm

Wanda Nara do t’i bashkohet sërish televizionit, me bashkëshorten e Mauro Ikardit që do të rikthehet në Itali që të jetë pjesë e formatit...

Piktura e Picasso në ankand për shifrën “e çmendur”

Koleksioni i artistik i njujorkezes së pasur Emily Fisher me vlerë rreth 400 milionë dollarë shihet në ankand në muajin nëntor të këtij viti....

Shënoi dyglësh ndaj Cluj, Rrahmani shpallet lojtari i javës në Rumani

Albion Rrahmani është shpallur futbollisti më i mirë i javës së dhjetë në kampionatin e Rumanisë. Ky lajm u bë publik nga faqja zyrtare e...

Fati yt/ Horoskopi 27 shtator 2023

Dashi Jupiteri dhe Plutoni do ndikojnë negativisht sot në jetën tuaj në çift. Ka rrezik të keni debate dhe mosmarreveshje. Tregohuni sa më të matur...

Të thellosh humbjen me ‘Gjicin në krah’, dita e kiametit për opozitën!

Nga Jakin Marena/ Thellimi i humbjes në zgjedhjet e pjesëshme për kreun e bashkisë së Kukësit nga ana e opozitës tregoi se është me të...

‘Ti je dashnorja e Bled Manes’, moderatorja e njohur e Top Channel shokon studion

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel, sjell tema të ndryshme të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Tema e të dielës...

Sulmet e padrejta ndaj Berishës për heshtjen ndaj Kuksit

Nga Mero Baze/ Ka një fushatë sulmesh nga të gjitha anët kundër Sali Berishës pse hesht për humbjen shkatërrimtare në Kukës. E sulmojnë demokratët, ata...

Çfarë i formon dritat e veriut dhe pse pritet të shfaqen më shpesh këto...

Britanikët kanë mundur që të shohin dritat e veriut këtë fundshtatori. Gjithçka që duhet është një qiell pa re dhe mund të shfaqen aurora...

HISTORIKE/ Euro 2025 do të organizohet në Shqipëri

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...