15.04.2024 11:57
Home Tags Kandahar

Tag: Kandahar

Se*s katër herë në ditë… modelja 39-vjeçare tregon sekretet e saj të bukurisë

Modelja Izabel Goulart duket gjithnjë në super formë në çdo dalje të sajën publike. Ish-engjëlli i Victoria’s ka një trup perfekt që shumë vajza dhe...

“Juli më ngacmonte, u josha”/ Meri Shehu lëshon “bombën”: Kur ishim brenda më tundoi,...

Meri Shehu e ftuar në “Trotuar” tek E Diell ka zbuluar se cili nga banorët e BBV3 ka flirtuar me të kur ka qenë...

Rikonstruksioni i Fakultetit të Gjeologjisë dhe Minierave, Manastirliu: Investim strategjik për Arsimin e...

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu inspektoi punimet për rikonstruksionin e Fakultetit të Gjeologjisë dhe Minierave, një investim kyç për infrastrukturën e Arsimit...

LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet ish kandidati i Bashës për Vorën

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar arrestimin e 3 ish-zyrtarëve të Komunës Bërxullë, Ymer Markun, Kujtim Balliun, Agim Locin, si edhe shtetasin Kujtim Allmeta pasi...

Mblidhet Grupi Parlamentar i PS, zbardhen pikat e diskutimeve

Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste u mblodh këtë të hënë për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Kryetari Bledi Çuçi bëri...

Aksidenti i trefishtë në Shëngjin me dy gra të plagosura dhe një fëmijë të...

Aksidenti i trefishtë në Shëngjin me dy gra të plagosura dhe një fëmijë të mitur, arrestohet shoferi 63-vjeçar, ishte i dehur Si pasojë e aksidentit...

“Më shqetëson çdo ditë”/ U sulmua 12 herë me thikë në një auditor, shkrimtari...

Shkrimtari Salman Rushdie ka bërë një rrëfim tronditës për ngjarjen e rëndë që përjetoi 2 vite më parë, kur u godit me thikë në...

Balla ‘dush të ftohtë’ shërbimit zjarrfikës: Nevojë për uniformizim dhe përmirësim të prekshëm

Ministri i Brendshëm kërkoi ndërhyrje energjike e të shpejtë në nivel inspektues në Shërbimin Zjarrfikës, për të parandaluar ngjarje me pasoja në të ardhmen...

“Doja të vrisja veten për shkak të një mashkulli, por pashë fytyrën e…” Erjola...

Erjola Doçi së fundmi ka bërë një rrëfim mjaft prekës. Gjatë një bisede me Jetmirin ajo ka treguar për periudhën e errët, ku ka dashur...

‘Euro 2024’ në rrezik!… Gardiani polak Szczesny thyen hundën dhe operohet…

A do të luajë Wojciech Szczesny ‘Euro 2024’? Nëse po, a do të mbajë maskë? Përgjigjet e pyetjeve për të nuk dihen ende. Por...