29.05.2024 10:43
Home Tags Këshilli i Sigurimit

Tag: Këshilli i Sigurimit

Dhuna ndaj avokatit të Berishës, policia tregon detajet: Si ndodhi ngjarja

Policia e Tiranës tregon detajet rreth dhunimit të avokatit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjësi. Sipas bluve, ngjarja ndodhi rreth orës 08:50, në zonën...

Ish e dashura e Don Xhonit i jep fund beqarisë, publikohen fotot nga ceremonia

Ish e dashura e Don Xhon, modelja ruse Ariana Lirey i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj, me të...

LAJM I FUNDIT/ Goditet me grushte avokati i Sali Berishës, Sokol Mëngjesi

Sokol Mëngjesi, avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha është goditur me grushte. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut. Ai është dhunuar nga persona ende...

DATAT/ “6 planete do të rreshtohen njëri pas tjetrit”, spektakël në qiell në fillim...

Gjashtë nga planetët e sistemit diellor janë gati të rreshtohen për të ofruar një pamje të rrallë. Më 3 dhe 4 qershor, Merkuri, Marsi,...

E kërkon Juventusi dhe Interi, por ylli i Genoas akuzohet për ngacmim seksual

Albert Gudmundsson është një nga emrat më të spikatur në javët e fundit në merkato, por atë e presin telashe. Ylli i Genovas është...

U hodhi molotov gazetarëve, arrestohet për vrasje të mbetur në tentativë militanti i Berishës

Policia e Tiranës ka ndaluar një person dhe proceduar një të dytë në lidhje me incidentet që u shënuan një ditë më parë në...

Media franceze “Figaro Nautisme”: Zbuloni shtatë vendet mahnitëse në Rivierën Shqiptare

Riviera Shqiptare shtrihet përgjatë detit Jon rreth 100 kilometra nga Vlora në veri, deri në Sarandë, që ndodhet në kufirin grek, sipas një artikulli...

Tuneli i Llogarasë drejt përfundimit, Rama publikon pamjet: Do t’ju çojë në jug sa...

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale pamje nga tuneli i Llogarasë. Në një postim në rrjetet sociale ai ka njoftuar se...

Avancimi historik i Kosovës në NATO, Xhafaj: Shqipëria e bllokoi Serbinë në Asamblenë Parlamentare

Deputeti socialist Etjen Xhafaj, njëkohësisht Sekretari i Komisionit të Politikës së Jashtme, deklaroi në emisionin “Ekspres” me gazetarin Nolian Lole, që Shqipëria ja pamundësoi...

Konspiracioni kundër inciativës “antikorrupsion”, si puç kundër SPAK

Nga Mero Baze Miratimi i rezolutës antikorrupsion në Kuvend dhe vendimi për ngritjen e komisionit të posaçëm ka krijuar një debat artificial rreth mundësisë së...