15.06.2024 01:14
Home Tags Kodheli

Tag: Kodheli

‘Më kanë lënduar’, Maya flet për divorcin: Nuk shkon asgjë mirë

Këngëtarja e njohur Maya po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj private. Ajo është në proces divorci me bashkëshortin, babain e...

VIP-at s*ksi në plazh, Bora Zemani me bikini, ja vajzat e showbizz-it që fshehin...

Sezoni i verës ka ardhur dhe tashmë të gjithë kemi bërë planet tona se ku t’i kalojmë ditët e nxehta. Natyrisht që për këto...

Princesha Kate: Ndihem mirë, sot do të jem në ditëlindjen e Mbretit

Princesha e Uellsit, Kate, ka njoftuar se po “përparon” në rrugën e rikuperimit pas trajtimit për kancerin e diagnostikuar muajt e fundit. Princesha Kate theksoi...

Sot Shqipëri-Itali, Dortmundi ‘pushtohet’ nga flamujt kuq e zi

50 mijë tifozë shqiptar pritet të mbushin stadiumin e Dortmund në Gjermani sot në mbrëmje në orën 21:00, ku do të zhvillohet ndeshja Shqipëri-Itali...

Bilanci javor/ Policia Rrugore në aksion, arrestohen 35 shoferë, pezullohen 126 leje drejtimi

Policia Rrugore ka vendosur 27 927 gjoba gjatë kësaj jave, në të gjithë vendin. Në bilancin e Drejtorisë së Policisë Rrugore, bëhet më dije se...

Edi Rama: Nga 10 milionë shqiptarë, jam pjesë e minorancës që s`bëj trajnerin

Në një moment ku marrëdhëniet me Italinë duken vaj, për shkak të raporteve të mira Rama-Meloni, sporti na vë përballë sonte në ndeshjen e...

Gati për betejë djema

Nga Ilir Metaj/ Jam i sigurt që ti, unë, shumica e shqiptarëve në çdo kënd të botës, ndien trupin t’ia përshkojnë mornicat e sytë të...

Vendosën baste sportive në lokal, arrestohet 54- vjeçari në Durrës

Një 54- vjeçar është arrestuar në Durrës pasi vendosi baste sportive në lokal. Po ashtu, policia ka arrestuar edhe një 18- vjecar pasi u kap...

Shqipëri-Itali, ambasada e SHBA uron Kombëtaren: Miqtë tuaj në Tiranë ju mbështesin

Numërimi mbrapsht ka nisur dhe emocionet sa vijnë dhe bëhen më të forta për sfidën e mbrëmjes së sotme Shqipëri-Itali për Euro 2024. Teksa na...

The Telegraph: Algoritmi sekret i Shqipërisë zbuloi talente të fshehura dhe i dërgoi në...

Menjëherë pas emërimit të tij si trajner i ri i Shqipërisë në janar të vitit të kaluar, Sylvinho e kuptoi se kishte një problem....