20.05.2024 07:35
Home Tags Leje drejtimi

Tag: leje drejtimi

Përgjimet/ “Po krym punë me atë gru q**, të tjerët vdesin vetë”- U porosit...

Në planifikimin e vrasjes për dy vëllezërit Valter dhe Durim Bami, të porositur nga ish-deputeti i PS-së, si shenjë hakmarrje për vrasjen e vëllait...

Hakmarrje ndaj ish të dashurës? Ja e vërteta e intervistës Blero-Afrona

Blero Muharremi, ka qenë së fundmi i ftuar në ‘Reload’ në RTV Dukagjini. Ai ka folur për herë të parë për ‘podcast’-in që bëri...

Mbrojtja e lumit Vjosa, Rama: Radha të dëgjojmë komunitetet lokale, ja se ku dhe...

Rama: Hedhim një tjetër hap të rëndësishëm në mbrojtjen e lumit të Vjosës, i fundmi lum i egër në Europë, ku tanimë është hartuar...

Pse Berisha dhe Meta sulmojnë megaoperacionin e SPAK!

Nga Ylli Pata Argumentet e përdrura nga kreu i Foltores dhe presidenti i Partisë së Lirisë për kundërshtimin e megaoperacionit të SPAK ndaj krimit të...

Operacioni kombëtar/ Gjikondi: Aksioni i SPAK për t’u përshëndetur, Meta dhe Berisha figura të...

Juristja Brizida Gjikondi në një intervistë në “News Line”, në ABC News ka komentuar operacionin kombëtar të shtrirë në disa qytete në vend me...

Iran/Kush është e veja e Ibrahim Raisi? Zonja e Parë e diskutueshme e...

Pikëpamjet progresive për pozicionin e gruas dhe letra për Brigitte Macron – Çfarë thotë për ligjin që detyron hixhabin? “Unë jam mësuese dhe fokusohem në...

Doli lakuriq në mes të rrugës, ndalohet nga Policia 40-vjeçari në Durrës

Një 40-vjeçar në Durrës, i cili dyshohet se kishte dalë i zhveshur lakuriq në rrugë, është ndaluar nga Policia dhe është dërguar në spitalin...

Ju prezantojmë me partnerin e Françeska Muratit

Françeska Murati e cila ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të “Big Brother Vip” me eliminimin nga shtëpia më e famshme duket...

SPAK-u, sëpata që pret nga dy tehet

Nga Lorenc Vangjeli SPAK-u është shndërruar në një sëpatë me dy tehe. Vret e pret në viset e politikës, administratës së lartë e pushtetit lokal...

LAJM I FUNDIT/ Të përfshirë në dosjen e SPAK, përjashtohen nga Policia e Shtetit...

Përjashtohen nga Policia e Shtetit 2 punonjës për veprime korruptive, sjellje të rëndë diskretituese, shkelje të rëndë të atributeve, shkelje të kompetencave dhe mosbindje...