29.05.2024 11:31
Home Tags Leke

Tag: leke

“Kam tentuar të komunikoj me ish-partneren, por…”- A ka folur me djalin? Rrëfehet Meriton...

Moderatori Mjeriton Mjekiqi është shprehur se po kalon momentet më të lumtura me gazetaren Ilnisa Agolli, dhe tani më jo poshtë jorganit siç ndodhte...

“Do t’ju vras të dyve!”, babai dhe xhaxhai dhunojnë barbarisht të dashurin e vajzës,...

Rreth orës 21.00 në urgjencën e Spitalit rajonal Durrës tre persona kundërshtuan me forcë policinë dhe rrahën në mënyrë barbare të riun. Sipas informacioneve babai,...

Një vit nga protestat e dhunshme në Zveçan, u sulmuan policët dhe gazetarët! NATO:...

Në komunën e Zveçanit, në kundërshtim të kryetarëve shqiptarë të katër komunave veriore, serbët e Kosovës nisën protestat e tyre. Më 29 maj, protestat ishin...

“E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma”, Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë...

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në Konferencën Ministeriale e Zonës Europiane të Arsimit të Lartë ku ka folur për rëndësinë e arsimit....

Tirana mirëpret Konferencën Ministriale të Zonës Europiane të Arsimit të Lartë, Manastirliu: Shqipëria pikë...

Për herë të parë në rajon, Tirana mirëpret Konferencën Ministriale të Zonës Europiane të Arsimit të Lartë, ku po marrin pjesë ministra dhe autoritete...

Dhuna ndaj avokatit të Berishës, policia tregon detajet: Si ndodhi ngjarja

Policia e Tiranës tregon detajet rreth dhunimit të avokatit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Sokol Mëngjësi. Sipas bluve, ngjarja ndodhi rreth orës 08:50, në zonën...

Ish e dashura e Don Xhonit i jep fund beqarisë, publikohen fotot nga ceremonia

Ish e dashura e Don Xhon, modelja ruse Ariana Lirey i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj, me të...

LAJM I FUNDIT/ Goditet me grushte avokati i Sali Berishës, Sokol Mëngjesi

Sokol Mëngjesi, avokati i ish-kryeministrit Sali Berisha është goditur me grushte. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut. Ai është dhunuar nga persona ende...

DATAT/ “6 planete do të rreshtohen njëri pas tjetrit”, spektakël në qiell në fillim...

Gjashtë nga planetët e sistemit diellor janë gati të rreshtohen për të ofruar një pamje të rrallë. Më 3 dhe 4 qershor, Merkuri, Marsi,...

E kërkon Juventusi dhe Interi, por ylli i Genoas akuzohet për ngacmim seksual

Albert Gudmundsson është një nga emrat më të spikatur në javët e fundit në merkato, por atë e presin telashe. Ylli i Genovas është...