21.09.2021 07:18
Home Tags Mason Greenwood

Tag: Mason Greenwood

Racizëm ndaj Anglisë, Hungaria do të luaj me dyer të mbyllura kundër Shqipërisë

Shqipëria po lufton për kualifikim në grupin I, në kuadër të kualifikueseve të Botërorit në Katar. Një lajm i mirë në ketë rrugëtim vjen...

“Mos më trego leshtë e kokës se të ngre në ajër”/ Plas keq mes...

Mikela dhe Ada janë përfshirë në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me...

Berisha fton demokratët për revoltë ndaj Bashës: Çohuni ndaj kryetarit sharlatan! Do të hyjë...

Ish-kryeministri Sali Berisha u bëri sot thirrje demokratëve të mos qëndrojnë indiferentë ndaj Lulzim Bashës, shkruan javanews. Ai tha se Basha është një sharlatan...

“Të kanë tradhtuar se nuk je e pjekur”/ Bruno debat të ashpër me Mikelën,...

Bruno dhe Mikela kanë pasur debat të ashpër në studion e Për’puthen, ku kanë zbuluar bisedat në telefon jashtë programit. Bruno ka përmendur faktin...

Gjeti dashurinë? Motrat paskan gisht tek historia e Sindit. Pse vijon debati me Arjan...

Këtë të martë në programin “Abc e Pasdites” ishin të ftuara Sindi, Keisa dhe Flavia Loci, tre motrat që janë të njohurat në rrjetet...

Festojnë përvjetorin e martesës! Blero emocionon me këtë dedikim për bashkëshorten

Sot mund të jetë një datë e zakonshme për ju, por këgëtari Blero dhe gruaja e tij nuk do thoshin të njëjtën gjë. Çifti...

PSG konfirmon dëmtimin e Messit, mungon ndaj Metz

PSG ka konfirmuar në një deklaratë në faqen zyrtare se Leo Messi ka pësuar një goditje në gjurin e tij të majtë të dielën...

Rama poston pamjet nga kantieri për ndërtimin e Urës Dërmënas: Investim i shumëpritur për...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga kantieri për ndërtimin e Urës Dërmënas, e cila do t’i përshtatet investimit në rrugën Fier-Seman-Bregdet. Kryeministrin shkruan se...

Maqedonia e Veriut drejt miratimit të dozës së tretë të vaksinës kundër Covid

Autoritetet shëndetësore të Maqedonisë së Veriut pritet që së shpejti të aplikojnë dozën e tretë të vaksinës anti-Covid. Mediat vendase bëjnë me dije se...

Tri shenjat e zodiakut që do të përjetojnë ndryshime gjatë muajit tetor

Horoskopi për tetorin parashikon ndryshime të mëdha në fushën e dashurisë për Dashin, Luanin dhe Bricjapin. Këto tri shenja duhet të përgatiten për kthesa...