17.06.2021 08:03
Home Tags Mberrijne 8190 doza

Tag: mberrijne 8190 doza

Përse Basha ka më problem aleancën Rama-Doshi, se sa Berishën?

Nga Mero Baze Sali Berisha poston çdo ditë nga një foto apo video që i kujton vetes kohën kur ishte në pushtet dhe i adhuruar...

Japonia pasaportë vaksinale duke nisur nga korriku

Japonia njoftoi sot se do të vendoste në dispozicion të udhëtarëve japonezë një pasaportë vaksinale duke nisur nga muaji i ardhshëm, ndërkohë që qeveritë...

Pas tetë muajsh i mbyllur, rihapet “Disneyland” për vizitorët e vegjël

Disneyland ka rihapur dyert për vizitorët në Paris pasi ishte mbyllur prej tetë muajsh për shkak të pandemisë. Hapja shoqërohet me masa sigurie kundër...

Godinë e re për transportin rrugor në Korçë/ Balluku: Sfidë rritja e cilësisë të...

Në Korçë nisi puna për ndërtimin e godinës së re të shërbimit të transportit rrugor për të garantuar jo vetëm shërbim cilësor dhe të...

“PD më zboi në mënyrë të shëmtuar”, Rudina Hajdari flet për shpalljen “non grata”...

Deputetja Rudina Hajdari ka zgjedhur të mos komentojë vendimin e DASH për të shpallur “non grata” ish kryeministrin Sali Berisha. Në emisionin “Ftesë në...

Udhëtimet brenda Europës, Italia miraton pasaportën “jeshile” për të vaksinuarit Covid

Autoritetet italiane këtë të enjte kanë vendosur aktivizimin e pasaportës jeshile e cila shenjon të gjithë personat që kanë marrë vaksinën anti-COVID. Duke filluar...

Euro 2020: UEFA paralajmëron gjoba nëse lojtarët vijojnë të heqin shishet nga konferenca

Skuadrat e kampionatit Euro 2020 do të përballen me gjoba nëse vijojnë te heqin pijet e sponsorve në konferencat e shtypit, siç kanë bërë...

Samiti i Ministrave të Shëndetësisë të Ballkanit, Manastirliu kërkon njohjen e çertifikatës elektronike të...

Gjatë takimit të zhvilluar në kuadër të Procesit të Berlinit, Komisioneri për Fqinjësi dhe Zgjerim dhe Ministri Gjerman i Shëndetësisë konfirmuan se tre vende...

Çfarë shihni në foto? Kjo tregon gjendjen tuaj të brendshme

Shikoni foton dhe pa u menduar shumë, thoni se cila ishte gjëja e parë që patë. Përgjigja juaj do t’ju japë çelësin e “unit...

Kriset marrëdhënia e Çimit me Stelën: Ajo që jep ti është me pikatore! Nuk...

Marrëdhenia e Çimit me Stelën duket se ka pësuar një krisje pasi në takimin e tyre u vu re një distancë mes tyre. Çimi...