07.12.2023 01:43
Home Tags Ndalimi

Tag: ndalimi

Sulmi i armatosur në Banjskë, Interpol lëshon urdhër-arrest për ish-nënkryetarin e Listës Serbe, Milan...

Organizata ndërkombëtare e policisë, INTERPOL, lëshoi urdhër-arrest për ish-nënkryetarin e Listës Serbe, Millan Radoiçiç, në lidhje sulmin e armatosur në Banjskë – pjesa veriore...

Pas takimit privat dy liderët japin deklaratat e përbashkëta! Mitsotakis: Nuk jemi dakord për...

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis dhe Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, po japin tashmë deklarata të përbashkëta pas takimit privat. Duke përshkruar kontekstin...

Nga Vaçe Zela te Jusuf Gërvalla/ Rona Nishliu mahnit publikun në koncert: Ka vërshim...

Kur Rona Nishliu mori pjesë ne festivalin e këngës në RTSH shumë vite më parë, publikut i mbeti në mendje zëri potent dhe thjeshtësia...

FOTO/ Do guxonit kaq shumë? Dua Lipa bën publike numrin e telefonit: Më shkruaj

Kush nga ju ka guxuar dhe ka publikuar numrin e telefonit në rrjetet sociale? Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka...

Sllovaki, qeveria e re shfuqizon prokurorin e korrupsionit

Qeveria e re sllovake nën drejtimin e kryeministrit Robert Fico miratoi një projektligj për shfuqizimin e prokurorit të posaçëm të korrupsionit në vend, njoftoi...

Balla: Nxis nxënësit për të rritur bashkëpunimin me Policinë, të ruajnë emrin e mirë...

Ministri i Brendshëm Taulant Balla gjatë vizitës në jug të vendit u ndal në gjimnazin “Sami Frashëri” në Përmet, i cili ka mbi 200...

Kaosi në Kuvend, ministrja Spiropali reagon ashpër për fyerjet ndaj burrave dhe grave të...

Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar ashpër për dhunën dhe fyerjet e deputetëve të opozitës ndaj Gardës së Republikës. "Kjo...

Si do të jetë muaji i fundit i vitit? Horoskopi MUJOR për të gjitha...

Dashi Megjithëse sezoni i festave është në lulëzim, ju jeni të fokusuar në ambiciet profesionale dhe të gdhendni suksesin kur Mërkuri hyn në Bricjap...

Bollino paralajmëron Berishën: Po nxit urrejtjen e militantëve që më kërcënojnë në rrugë! Je...

Carlo Bollino Dy herë radhazi, vetëm në tri ditët e fundit, në qendër të Tiranës, persona të panjohur m’u afruan në rrugë duke më...

Buzëqesh Sylvinho, Kumbulla rikthehet në stërvitje, ja kur pritet të zbresë në fushë (VIDEO)

Jo vetëm Broja, një mungesë shumë e madhe për Sylvinho-n në fushatën kualifikuese, ishte edhe Marash Kumbulla. Të dy lojtarët pësuan një dëmtim të...