25.09.2023 11:15
Home Tags Olof Skoog

Tag: Olof Skoog

“Çdo shqiptar sot është në zi”, Basha për vrasjen e efektivit të Policisë së...

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar për vrasjen e policit të Kosovës Afrim Bunjaku, teksa sot Kosova ka shpallur ditë zie. Basha thekson se...

Festojnë 17-vjetorin e martesës, Eni Jani ndan foton e rrallë me Genc Fugën dhe...

Eni Jani dhe Genc Fuga festojnë sot 17-vjetorin e martesës. Ka qenë aktorja ajo e cila ka bërë një postim të ëmbël në mediat...

Shkaktarë të zjarreve në tre fshatra të Tepelenës, në pranga 48-vjeçari! Dy të tjerë...

Një 48-vjeçar është vënë në pranga, ndërsa dy të tjerë janë vënë nën hetim nga policia, si përgjegjës për zjarret që ranë në Dorëz,...

Publikohet trajleri, “Në kuadër të dashurisë” për tri net në Pallatin e Kongreseve

Premiera e filmit në “Në Kuadër të Dashurisë” tashmë e ka një datë! Më 9 tetor në Pallatin e Kongreseve. Dhe ju mund ta...

“Bisedimet në qorrsokak”, Kurti për “The Guardian”: Vuçiç më ofendon dhe shan shpesh gjatë...

Bisedimet e ndërmjetësuara nga BE-ja ndërmjet Kosovës dhe Serbisë janë bërë aq të njëanshme sa kanë arritur në një qorrsokak dhe nevojitet një rishikim...

‘Të vdesësh për atdhe është sikur të rilindësh përsëri’, Time Square në New York...

Pas ngjarjes së djeshme në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një polic kosovar nga grupet terroriste serbe, në Time Square, New York,...

Paketa e Sigurisë, Balla nga Kamza: Senati i shkollës të bashkëpunojë me Policinë që...

Në kuadër të takimeve, për të prezantuar elementë të Paketës së Sigurisë në Shkolla, ministri i Brendshëm Taulant Balla dhe kryetari i Bashkisë Kamëz...

Lajçak shkruan për dialogun, nuk përmend faktin se sulmuesit e Policisë së Kosovës ishin...

Ndërmjetësuesi i BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak ka shkruar mbi zhvillimet e ngjarjes në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një polic Kosovar...

Mero Baze: ‘Bashkë (nuk) fitojnë’ dot as …karrigen e Safetit

Botuesi i gazetës TemA, Mero Baze ka ironizuar rezultatin e koalicionit "Bashkë Fitojmë” në Kukës, ku nga numërimi i më shumë se gjysmës së...

“Diplomacia amerikane dhe evropiane ka dështuar”/ Analistët amerikanë dënojnë sulmin në veri të Kosovës,...

Analistët amerikanë dënojnë sulmin e grupit të armatosur në veri të Kosovës, si pasojë e të cilin humbi jetën një pjesëtar i policisë. Në...