17.06.2021 07:09
Home Tags OnLeaks

Tag: OnLeaks

Euro 2020: UEFA paralajmëron gjoba nëse lojtarët vijojnë të heqin shishet nga konferenca

Skuadrat e kampionatit Euro 2020 do të përballen me gjoba nëse vijojnë te heqin pijet e sponsorve në konferencat e shtypit, siç kanë bërë...

Samiti i Ministrave të Shëndetësisë të Ballkanit, Manastirliu kërkon njohjen e çertifikatës elektronike të...

Gjatë takimit të zhvilluar në kuadër të Procesit të Berlinit, Komisioneri për Fqinjësi dhe Zgjerim dhe Ministri Gjerman i Shëndetësisë konfirmuan se tre vende...

Çfarë shihni në foto? Kjo tregon gjendjen tuaj të brendshme

Shikoni foton dhe pa u menduar shumë, thoni se cila ishte gjëja e parë që patë. Përgjigja juaj do t’ju japë çelësin e “unit...

Kriset marrëdhënia e Çimit me Stelën: Ajo që jep ti është me pikatore! Nuk...

Marrëdhenia e Çimit me Stelën duket se ka pësuar një krisje pasi në takimin e tyre u vu re një distancë mes tyre. Çimi...

Putin nuk i ndal komplimentet për Biden

Presidenti rus Vladimir Putin duket se ka mbetur i impresionuar nga takimi i tij me homologun amerikan Joe Biden, ndërsa e ka komplimetuar sërish...

Rama intervistë për median franceze: Me gazetaren e famshme

Kryeministri Edi Rama ka dhënë ditën e sotme një intervistë për median franceze FRANCE24. Rama ka ndarë një foto me gazetaren e famshme Caroline...

E papritur, Gattuso drejt stolit të Tottenhamit

Vetëm pak pas zyrtarizimit të “divorcit” të beftë me Fiorentinën, për Gennaro Gattuson shfaqet një mundësi e re. “Righio” mësohet se ka marrë ofertë...

Meghan dhe Harry ndajnë foton e parë të vajzës me familjen mbretërore

Meghan Markle dhe Princ Harry duket se po qëndrojnë shumë të lidhur me familjen mbretërore pas lindjes së vogëlushes së tyre Lilibet Diana. “Entertainment...

Vaksinimi masiv dhe rikuperimi i vendeve të punës nxiti rritjen e konsumit

Masat efektive për kontrollin e pandemisë, rikuperimi i vendeve të punës dhe vaksinimi masiv i popullatës, shtuan optimizmin e popullatës, pasi shpenzimet konsumatore të...

Fushat piktoreske në Malësinë e Madhe/ Kompania synon të bëhet prodhuesja më e madhe...

Fushat piktoreske në Malësinë e Madhe të familjes Skora, që kultivojnë dhe përpunojnë livandë e lloje të tjera bimësh mjekësore, janë shembëlltyrë frymëzuese e...