25.07.2024 09:05
Home Tags Opiniom

Tag: opiniom

Dy shenjat më me fat të horoskopit për sot

Binjakët- Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni rezultatet në punë. Ky është...

Deputetja Flutura Açka largohet nga grupi i PD-së: Nga dje ra dhe maska e...

Deputetja Flutura Açka ka njoftuar largimin e saj nga Drejtimi i Komisionit Parlamentar për Edukim dhe Mjetet e Informimit Publik dhe largim nga Grupi...

Studimi/ “Kura e detit”, çfarë i ndodh mendjes nëse e shohim për disa minuta

“Kam nevojë për pushime në plazh”, sa shpesh e dëgjojmë këtë nga dikush që është lodhur nga puna apo nga detyrat e përditshme? Ju...

Përse Berisha ju gjunjëzua Damianit?

Nga Mero Baze Të gjithë ata që “besonin” se Berisha nuk do bënte kurrë pazar me Ramën, tani duhet të kuptojnë se ai është gati...

Dash Shehi publikon listën e 32 deputetëve që kanë firmosur për listat e hapura:...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, ka publikuar dokumentin e firmosur një vit më parë nga 32 deputetë opozitarë, përmes të cilës kërkonin hapjen përfundimtare...

Kadare: “Emigrantët janë jashtëqitja e kombit”, kjo gënjeshtër e madhe ndaj meje që u...

Nga Bardha Nergjoni Shkrimtarin tashmë tetëdhjetëvjeçar, e gjen në kafenenë e preferuar në anë të Kodrave të Liqenit në kthimin më të fundit në...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 25 Korrik 2024

Dashi Parashikohen mundësi shumë të mira për të mbyllur çështje të rëndësishme profesionale. Megjithatë duhet të jeni të gatshëm, që të merrni përsipër disa përgjegjësi...

PD-PS votojnë kodin zgjedhor! 1/3 e listës e mbyllur, i hapet rruga votës së...

Dy partitë më të mëdha, Partia Demokratike dhe Partia Socialiste, votuan draftin për kodin zgjedho që mundëson votën e emigrantëve dhe 1.3 e listave...

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari

Një 24 vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se ka kanosur dhe shantazhuar ish deputetin e PS-së, biznesmenin Vladimir Kosta. Selman Totraku akuzohet se...

Rama publikon pamjet nga plani për sheshin fundor në Bulevardin e Ri në Tiranë!...

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje të projektit për sheshin fundor në Bulevardin e Ri në Tiranë. Kreu i qeverisë ka ndarë në rrjetet sociale...