19.06.2024 03:34
Home Tags Palmer

Tag: palmer

Habit aktivisti nga Kosova: Jam me Kroacinë, nuk i kuptoj kosovarët që harxhojnë pare...

Aktivisti nga Kosova, Rron Gjinovci ka habitur me deklaratën e tij, teksa ka thënë se është më shumë entuziast për Kroacinë sesa për Shqipërinë,...

“Audit financave të PD-së”/ Pas vulës, Berisha i merr Bashës dhe paratë e partisë

Humbja e logos dhe vulës zyrtare të Partisë Demokratike do të shoqërohet me kosto financiare për Lulzim Bashën, i cili duhet t’i dorëzojë Sali...

Vorë-Hani i Hotit 2 orë me tren/ Spiropali: Qeveria çon në Kuvend ratifikimin e...

Qeveria ka çuar në Kuvend ratifikimin e kontratës për financimin e hekurudhës Vorë-Hani i Hotit. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali,...

Fillon festa “kuqezi”, “Legjionarët” marrin avantazhin ndaj Kroacisë

Nuk mund të kishte nisje më të bukur të sfidës, me “Legjionarët” e Kombëtares sonë, që kanë arritur të gjejnë avantazhin të parët, përballë...

Veliaj i dhuron “Çelësin e Tiranës” Shkurte Fejzës, nesër koncerti te Pallati i Kongreseve:...

Ndeshja Shqipëri-Kroaci po pritet me një festë të madhe në sheshin “Skënderbej”, aty ku Bashkia e Tiranës ka menduar të sjellë mjaft surpriza për...

Los Angeles do të ndalojë përdorimin e celularëve në shkolla/Ja arsyeja

Autoritetet arsimore në Los Anxhelos votuan dje në favor të ndalimit të plotë të përdorimit të telefonave inteligjentë në shkollat ​​e qytetit. Lëvizja vjen pasi...

Rusia zhvendos trupat nga kufiri me Finlandën, i dërgon në Ukrainë

Pavarësisht kërcënimeve të Moskës për anëtarësimin e Finlandës në NATO, bazat ruse pranë kufirit finlandez janë praktikisht bosh pasi Rusia ka ridislokuar personelin ushtarak...

Rama nxjerr videon e tifozëve kuqezinj në rrugët e Hamburgut: Promovimi më i mirë...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje të tifozëve kuqezinj në rrugët e Hamburgut. “Hamburgu kuqezi❤️🖤 Respekt e mirënjohje për të gjithë shqiptarët që po e luajnë...

Zv. ministri i Jashtëm rus: Ukraina nuk do të anëtarësohet kurrë në NATO

“Ukraina nuk do t’i bashkohet kurrë Aleancës së Atlantikut të Veriut”. Kështu u shpreh zëvendësministri i Jashtëm rus Sergej Ryabkov në një intervistë për...

Kërcënohet deputeti i PS, Erion Braçe: Është nga këta zengjinët e rinj përhapur në...

Deputeti Erion Braçe ka lajmëruar në rrjetin e tij zyrtar në Instagram se është kërcënuar nga një person. Sipas Braçes, personi që e kërcënoi...