24.07.2021 11:49
Home Tags Premiera e madhe

Tag: Premiera e madhe

FOTOT/ “Miss Shqipëria” i nxjerr “bojën” këngëtarit të njohur: Më gjuan duke më çuar...

Si është një ditë e zakonshme në verë? Projektet, situatat e sikletshme, prapaskenat e xhirimeve dhe gjëja më e çmendur që ka bërë. “Miss...

Allegri e nis me “dorezë hekuri” aventurën bardhezi: përjashton nga miqësorja tre lojtarë. Motivi

Nicolò Fagioli, Gianluca Frabotta dhe Alessandro Di Pardo u përjashtuan për arsye disiplinore nga ndeshja miqësore midis Juventus dhe Cesena, dalja e parë zyrtare...

“Djali i shqiponjave”, Anwar Hadid ju tregon gjithë të huajve për Skënderbeun

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri. Artistja me famë ndërkombëtare zhvilloi takime ditën e djeshme me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe...

COVID në SHBA, 83 për qind të rasteve të reja janë me variantin Delta

Varianti Delta aktualisht është mutacioni që po dominon në Shtetet e Bashkuara, me rreth 83% të rasteve. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, varianti Delta...

FATI YT/ Horoskopi 25 korrik 2021

Dashi Mos lejoni që ambicia të vendosë nën kontroll jetën tuaj, përkundrazi ngjiti shkallët e karrierës në mënyrë më agresive. Ngjitja lart duhet të jetë...

Lukaku vazhdon stërvitjen individuale, ka edhe një mesazh në rrjetet sociale (FOTO)

Romelu Lukaku nuk ndalon stërvitjen. Ende me pushime pas angazhimeve në Kampionatin Evropian me Belgjikën, sulmuesi i Inter pritet nga ekipi në ditët në...

Studimi i fundit: Dy doza Pfizer apo AstraZeneca, efikase kundër variantit të ri Delta

Pas shumë hamendësish, më në fund duket se ka një konfirmim: dy doza të vaksinës Pfizer/BioNTech ose AstraZeneca kundër koronavirusit janë efikase kundër variantit...

“Faleminderit që na bëtë të ndjehemi pjesë e familjes”/ Rama e Veliaj darkojnë me...

Kryeministri Edi Rama bashkë me të shoqen Linda Rama si dhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj kanë darkuar me familjen e artistes shqiptare me...

A janë Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi, për vizitë private në SHBA?

Monika Kryemadhi është zhdukur nga opinioni publik që prej humbjes së zgjedhjeve. I shoqi ndërkohë, është po ashtu pak prezent, por të paktën e...

COVID-19 – Mbi 3,79 miliardë vaksina janë administruar në të gjithë botën

Numri i vaksinave kundër COVID-19 të administruara në të gjithë botën arriti në 3,79 miliardë që nga e premtja, sipas faqes së internetit të...