26.09.2021 11:00
Home Tags Privatesia

Tag: privatesia

Cërrik, Gjiknuri inspekton nga afër punimet për rehabilitimin e infrastrukturës rrugore në lagjen nr.3,...

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri, njëherazi drejtues politik i Qarkut Elbasan, i shoqëruar nga Kryetari Bashkisë Cërrik, Andis Salla ka inspektuar nga...

Gjermanët zgjedhin, ja çfarë thonë sondazhet

Gjermanët zgjedhin sot parlamentin federal, Bundestagun. Rreth 60.4 milionë qytetarë gjermanë do i drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur Bundestagun e 20 -të,...

Rama publikon pamjet e transformimit të Piramidës dhe jep detajet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e disa pamjeve nga puna që po bëhet për transformimin e Piramidës në...

E akuzuan se kopjoi Elvana Gjatën për albumin e ri, reagon për herë të...

Elhaida Dani prezantoi këngët e albumit të saj të ri “ZanIn”, në fillim të kësaj jave. Këngë që u pritën shumë mirë e u...

Përmet, përplasi me makinë kalimtarin, arrestohet 19- vjeçari

Një i ri është arrestuar në Përmet pasi ka përplasur me makinë një kalimtar. 19 vjeçari, banues në Gjirokastër, duke drejtuar automjetin tip "Volkswagen" në...

Chiellini flet hapur: Kielini flet hapur: Juventusi në stuhi, por ia dalim së...

Fitorja e vështirë ndaj Specias më shumë sa ka kthyer qetësinë te Juventusi ka shmangur një krizë të thellë. Pesë pikë në pesë javë,...

E shkuara ju ndjek pas…Meri Shehu nuk ka lajme të mira për këto shenja...

Dashi Kjo fundjave do jete e rendesishme pasi do takoni dike me influence ne jeten tuaj dhe qe do ju kthej pas ne disa projekte...

Rindërtimi/ 4500 banesa individuale dhe 12 mijë apartamente në lagjet e reja gati pranverën...

Procesi për rindërtimin pas tërmetit të fortë të 26 nëntorit të vitit 2019 që goditi vendin tonë, ku humbën jetën 51 persona e u...

Video/ Supergoli i Destros me shishe uji në dorë, lojtari tregon arsyen

Genoa dhe Verona kanë luftuar deri në vërshëllimën e fundit të arbitrit. Mes protagonistëve të ndeshjes ka qenë Mattia Destro, që ka realizuar një dygolësh...

Nga sot ndryshon lëvizja, ja çfarë duhet të dinë shoferët e makinave që vijnë...

Duke filluar nga orët e para të mëngjesit të së dielës, 26 shtator, është hapur për qarkullimin e mjeteve aksi kryesor nga Ura e...