28.05.2024 06:57
Home Tags Pro negociatave

Tag: pro negociatave

Ç’po ndodh? Majk publikon videon e Xhensila Myrtezajt, më pas e fshin

Reperi Majk së fundmi ka postuar në “instastory” një video të këngëtares Xhensila Myrtezajt, e cila shfaqet duke kërcyer në mënyrë sensuale. Video mban këngën...

Emri/ Infermieri në Tiranë tenton të vetëvritet me kallashnikov, plumbi i kalon tej për...

Një 53-vjeçar në Tiranë ka tentuar që t’i japë fund jetës duke u vetëqëlluar me kallashnikov. Por për fat të mirë, plumbin e ka...

LAJM I FUNDIT/ Babai plagos me thikë djalin

Lushnjë/Informacion paraprak Rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës, është paraqitur për ndihmë mjeksore shtetasi N. P., 39 vjeç, i cili dyshohet të jetë dëmtuar...

Molotovi pranë gazetarëve në protestë, reagon AMA: Pasiguria në punën e medias, goditje për...

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka reaguar zyrtarisht pas protestës së sotme para Bashkisë së Tiranës, ku mes të tjerash gazetarë dhe përfaqësues të medias...

Pse nisi konflikti i Ervin Matës me nipin e ish-deputetit Rraja?

Në atentatin në të cilën dështoi të vrasë Rrumin e Shijakut dhe ish-prokurorin Arjan Ndoja, Plarent Dervishajt ishte organizator. Por nga zbërthimi i bisedave...

Sali Berisha mbetet pa rrogë

Kuvendi i Shqipërisë ka ndërprerë pagën si deputet për Sali Berishën. Lajmin e ka konfirmuar Euronews Albania, që ka siguruar listën e pagave për...

Shumë mësues të mëdhenj, Xabi Alonso, një trajner “kameleon”

Xabi Alonso nuk mund të kishte një shkollë më të mirë trajneri gjatë kohës së tij si futbollist dhe kjo pa dyshim ka ndikuar...

AEJ thirrje policisë arrestoni personat që hodhën molotov ndaj mediave!

Shoqata e gazetarëve Europian seksioni shqiptar, shpreh shqetësimin e thellë për ngjarjet e sotme, ku persona të panjohur hodhën molotov në drejtim të gazetarëve...

“Kemi rastisur në…”, u aludua se ka krijuar një lidhje të re, Bes Kallaku...

Pas ndarjes me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, kohët e fundit po përflitet për një marrëdhënie të re të aktorit Bes Kallaku me një nga ish-konkurrentet...

Asani reagon pas tërheqjes së Çikalleshit nga kombëtarja

Futbollisti i ekipit kombetar Jasin Asani i dedikon nje status mirenjohje Sokol Çikalleshit me rastin e largimit te tij nga ekipi kombetar. "Ndihem i privilegjuar...