26.09.2021 11:57
Home Tags Ronald E. Neumann

Tag: Ronald E. Neumann

I publikoi bisedat, plas sherri mes Kozakut dhe Stresit: Tradhtar…

Ngjarja më e përfolur gjatë ditëve të fundit mes Kozak Braçit dhe reperit Stresi, ka marrë tjetër kthesë pasi ky i fundit i nxori...

Alegri planifikon super goditjen 70 mln euro

Massimiliano Allegri i kërkon më shumë Juventus-it për të dalë nga situata e vështirë ku ndodhet pas një fillimit të sezonit aspak të mirë...

Horoskopi javor (27 shtator – 3 tetor 2021)

Dashi Mundohuni të merrni ndonjë ditë lejë gjatë kësaj jave dhe të shkoni jashtë qytetit tuaj. Do çlodheni, do reflektoni dhe do ju ndriçohen idetë....

“Human: The World Within”, Pazari i Ri i Tiranës pjesë e serialit të suksesshëm...

“Human: The World Within”, dokumentari ndër më të ndjekurit dhe të suksesshmit e këtij viti në gjigandin mediatik “Netflix” transmeton pamje të Pazarit të...

Serbët të mos na provokojnë se këtë herë nuk e kanë historinë në anën...

Nga Alban Daci/ Ndoshta, serbët, mund të mendojnë, se kemi shumë halle e probleme me politikën tonë të brendshme, siç ka ndodhur rëndomtë kohët e...

Viti i ri shkollor, ministrja Kushi mesazh urimi për nxënësit: Siguria dhe shëndeti juaj,...

Nëpërmjet një video-mesazhi për fillimin e vitit shkollor, Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi u është drejtuar me një urim të gjithë nxënësve. “Kënaqësia...

Kozaku shfrytëzon rrëmbimin për klikime, reagon vëllai i Fabio Dushkut: S’kemi qenë 20 veta,...

Rrëmbimin e tij Kozak Braçi një personazh i njohur nga adoleshentët për shkak të videove ku bën rolin e “gangsterit”, duket se po e...

Ambasada e SHBA uron Florian Markun: Urime kampionit të parë botëror shqiptar

Ambasada e SHBA në Shqipëri ka uruar boksierin shqiptar Florian Marku pas triumfit ndaj kundërshtarit ukrainas një natë më parë. Në një reagim në rrjetet...

Cërrik, Gjiknuri inspekton nga afër punimet për rehabilitimin e infrastrukturës rrugore në lagjen nr.3,...

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri, njëherazi drejtues politik i Qarkut Elbasan, i shoqëruar nga Kryetari Bashkisë Cërrik, Andis Salla ka inspektuar nga...

Gjermanët zgjedhin, ja çfarë thonë sondazhet

Gjermanët zgjedhin sot parlamentin federal, Bundestagun. Rreth 60.4 milionë qytetarë gjermanë do i drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur Bundestagun e 20 -të,...