15.04.2024 12:23
Home Tags Roya Rahmani

Tag: Roya Rahmani

LAJMI I FUNDIT/ Caktohet data për rekursin e gjyqit të Dritan Dajti, a mund...

Gjykata e Lartë cakton datën për rekursin kundër Dritan Dajtit. Rekursi u dorëzua nga prokuroria e Apelit për Krime të renda. Dajti eshte denuar...

Llogari bankare, toka dhe ndërtesa/ GJKKO konfiskon pasuritë e 5 trafikantëve shqiptarë, pjesë të...

Në zbatim të ligjit Nr. 10 192, datë 03.12.2009, “Për Parandalimin dhe Goditjen e Krimit të Organizuar, Trafikimit, Korrupsionit dhe Krimeve të tjera nëpërmjet...

Se*s katër herë në ditë… modelja 39-vjeçare tregon sekretet e saj të bukurisë

Modelja Izabel Goulart duket gjithnjë në super formë në çdo dalje të sajën publike. Ish-engjëlli i Victoria’s ka një trup perfekt që shumë vajza dhe...

“Juli më ngacmonte, u josha”/ Meri Shehu lëshon “bombën”: Kur ishim brenda më tundoi,...

Meri Shehu e ftuar në “Trotuar” tek E Diell ka zbuluar se cili nga banorët e BBV3 ka flirtuar me të kur ka qenë...

Rikonstruksioni i Fakultetit të Gjeologjisë dhe Minierave, Manastirliu: Investim strategjik për Arsimin e...

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu inspektoi punimet për rikonstruksionin e Fakultetit të Gjeologjisë dhe Minierave, një investim kyç për infrastrukturën e Arsimit...

LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet ish kandidati i Bashës për Vorën

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar arrestimin e 3 ish-zyrtarëve të Komunës Bërxullë, Ymer Markun, Kujtim Balliun, Agim Locin, si edhe shtetasin Kujtim Allmeta pasi...

Mblidhet Grupi Parlamentar i PS, zbardhen pikat e diskutimeve

Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste u mblodh këtë të hënë për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Kryetari Bledi Çuçi bëri...

Aksidenti i trefishtë në Shëngjin me dy gra të plagosura dhe një fëmijë të...

Aksidenti i trefishtë në Shëngjin me dy gra të plagosura dhe një fëmijë të mitur, arrestohet shoferi 63-vjeçar, ishte i dehur Si pasojë e aksidentit...

“Më shqetëson çdo ditë”/ U sulmua 12 herë me thikë në një auditor, shkrimtari...

Shkrimtari Salman Rushdie ka bërë një rrëfim tronditës për ngjarjen e rëndë që përjetoi 2 vite më parë, kur u godit me thikë në...

Balla ‘dush të ftohtë’ shërbimit zjarrfikës: Nevojë për uniformizim dhe përmirësim të prekshëm

Ministri i Brendshëm kërkoi ndërhyrje energjike e të shpejtë në nivel inspektues në Shërbimin Zjarrfikës, për të parandaluar ngjarje me pasoja në të ardhmen...