17.06.2021 06:40
Home Tags Samsung Galaxy S21 FE

Tag: Samsung Galaxy S21 FE

Putin nuk i ndal komplimentet për Biden

Presidenti rus Vladimir Putin duket se ka mbetur i impresionuar nga takimi i tij me homologun amerikan Joe Biden, ndërsa e ka komplimetuar sërish...

Rama intervistë për median franceze: Me gazetaren e famshme

Kryeministri Edi Rama ka dhënë ditën e sotme një intervistë për median franceze FRANCE24. Rama ka ndarë një foto me gazetaren e famshme Caroline...

E papritur, Gattuso drejt stolit të Tottenhamit

Vetëm pak pas zyrtarizimit të “divorcit” të beftë me Fiorentinën, për Gennaro Gattuson shfaqet një mundësi e re. “Righio” mësohet se ka marrë ofertë...

Meghan dhe Harry ndajnë foton e parë të vajzës me familjen mbretërore

Meghan Markle dhe Princ Harry duket se po qëndrojnë shumë të lidhur me familjen mbretërore pas lindjes së vogëlushes së tyre Lilibet Diana. “Entertainment...

Vaksinimi masiv dhe rikuperimi i vendeve të punës nxiti rritjen e konsumit

Masat efektive për kontrollin e pandemisë, rikuperimi i vendeve të punës dhe vaksinimi masiv i popullatës, shtuan optimizmin e popullatës, pasi shpenzimet konsumatore të...

Fushat piktoreske në Malësinë e Madhe/ Kompania synon të bëhet prodhuesja më e madhe...

Fushat piktoreske në Malësinë e Madhe të familjes Skora, që kultivojnë dhe përpunojnë livandë e lloje të tjera bimësh mjekësore, janë shembëlltyrë frymëzuese e...

Maqedonia e Veriut “bie” edhe ndaj Ukrainës, praktikisht lamtumirë Europianit

Maqedonia e Veriut praktikisht jashtë Europianit. Debutuesit në këtë event madhor të futbollit pësuan humbjen e dytë në grup, këtë herë 2-1 përballë Ukrainës e...

Vetëm 5 raste të reja me COVID në 24 orët e fundit, 132 të...

Shqipëria po shkon drejt triumfi ndaj COVID-19, duke qenë se nga dita në ditë numri i rasteve të reja po vjen në ulje. Në...

Zbrazet Infektivi, Manastirliu jep lajmin e mirë: Vetëm 9 pacientë të shtruar me COVID

Lajm i mirë nga fronti i luftës kundër COVID. Aktualisht në spitalin infektiv janë vetëm 9 pacientë që po marrin trajtim për këtë sëmundje. Shifra...

Votimi pro Shqipërisë në parlamentin holandez, Xhaçka: Kemi përmbushur kushtet!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, ka reaguar pas votimit në Parlamentin Holandez që i hap rrugën uljes së Shqipërisë në...