26.05.2024 09:50
Home Tags Shoferet

Tag: shoferet

Fiku dritat e shtëpisë, Egla flet si fituese e edicionit të tretë të “BBV”

Aktorja e njohur Egla Ceno është fituese e Big Brother Albania VIP 3, duke u bërë banorja e fundit në shtëpi, e ajo e...

Horoskopi për ditën e sotme, 26 Maj 2024

Dashi Jini të vëmendshëm, pasi dikush mund të përpiqet t’ju fajësojë. Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit dhe tensionit në jetën tuaj....

“Nisemi për vallen e dytë kuqezi”, Rama takohet sot në Milano me shqiptarët e...

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë sot takimin me shqiptarët e diasporës në Milano. Përmes një postimi të publikuar në rrjetet sociale, kryeministri tregon përgatitjet...

FMN: Inteligjenca Artificiale rrezikon 26-40% të vendeve të punës në vendet në zhvillim si...

Inteligjenca Artificiale do të prekë pothuajse 40% të vendeve të punës në mbarë botën, duke zëvendësuar disa dhe duke plotësuar të tjerat. Ne kemi...

Durrës, disa automjete përfshihen në aksident, raportohet për 8 të plagosur

Të paktën 8 persona mbetën të plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune në Durrës, pasi u përfshinë në një aksident masiv. Ngjarja ndodhi pranë...

Granit Xhaka i jep Kupën e Gjermanisë Leverkusenit me një supergol, ‘Aspirinat’ mundin 0-1...

Granit Xhaka i ka dhënë Kupën e Gjermanisë Bayer Leverkusenit. Në Berlin, "Aspirinat" fituan 0-1 kundër Kaiserslautern në finale. Duhej supergoli i Granit Xhakës...

Euro 2024/ Mësohen dy futbollistët e parë që Sylvinho ka ftuar për në Gjermani

E hëna në orën 16:00 do shuajë shumë pikëpyetje sa i takon futbollistëve që do përfaqësojnë Kombëtaren kuqezi të futbollit në Euro 2024. Sylvinho...

Finalja e Big Brother Vip 3, Meritoni i eliminuari i parë

Nga Big Brother VIP 3, finalisti i parë i eliminuar është Meriton Mjekiqi. Tashmë në garë për çmimin e madh janë Romeo Veshaj, Egla Ceno,...

Luiza Gega dominon Ballkanin, medalje ari për atleten shqiptare

Luiza Gega, atletja shqiptare ka fituar medaljen e artë në garën e 3 mijë metrave me pengesa për Kampionatin Ballkanik që po mbahet në...

Konflikt i vjetër që ka përfunduar në dyert e gjykatave, si do shkojë bashkëjetesa...

Xhensila Pere ishte hyrja më e re në “Ferma VIP”. Ajo u bë pjesë e këtij formati mbrëmjen e djeshme, ndërsa pritja ju bë...