19.04.2024 06:36
Home Tags Takimi permbylles

Tag: Takimi permbylles

Adelina Ismaili bën thirrje publike pas vrasjes në Kosovë: VAJZA ARMATOSUNI

Në një periudhë të zymtë për Kosovën, ku dy raste të rënda të vrasjes së grave kanë shkaktuar tronditje sociale, këngëtarja shqiptare Adelina Ismaili,...

Monika Kryemadhi mbërrin në mbledhjen e rëndësishme të partisë, mesazhi në bluzën e saj...

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka mbërritur në “Hotel Tirana” po pritet të nisë mbledhja e Komitetit Drejtues Kombëtar të kësaj partie....

Firmoset marrëveshja për Kartën e Studentit në Shkodër, Manastirliu: Më shumë shërbime falas për...

Shkodër, 19 Prill – Sot u nënshkrua marrëveshja për Kartën e Studentit mes Ministrisë së Arsimit dhe Sportit dhe Bashkisë së Shkodrës. Ministrja Ogerta...

“SILVA CAKA e lidhur me Ilir Metën”/ Avokati tregon dyshimet e ndarjes Meta-Kryemadhi

Avokati Idajet Beqiri ishte i ftuar në emisionin “Breaking” me Fiori Dardhën në Top News, ku ka bërë akuza të forta ndaj çiftit Ilir...

“Qëndrimi i tij s’ka qenë i mirë, ka zhvilluar aktivitete armiqësore”/ Survejimi i gjeneralit...

Sot në 105 vjetorin e lindjes të Rrahman Përllaku, ish- gjeneral, partizan në luftën antifashiste, hero dhe komandant, por edhe i dënuar...

Modeli i Instagram mbytet kur bie në rezervuar teksa filmonte videon për fansat

Policia tha se po heton për vdekjen ‘e dyshimtë’ të një komentatori të njohur në rrjetet sociale i cili në një rezervuar teksa filmonte...

India nis zgjedhjet më të mëdha në botë me rreth 1 miliardë votues

Partia ‘BJP’ e kryeministrit indian Narendra Modi llogaritet si partia më e madhe në botë me 180 milionë anëtarë dhe kërkon mandatin e tretë,...

As Meritoni nuk do ta njihte, Ilnisa bën ndryshim në pamjen e saj (FOTOT)

Ilnisa Agolli, një prej ish-konkurenteve më të komentuara të formatit ‘BBV3’, sidomos pas krijimit të romancës së saj me Meritonin, ka qenë tepër aktive...

“Gjyqësori nuk merr urdhëra nga askush”/ Kryetarja e OSBE-së në Tiranë takon Metën: Mbështesim...

Kryetarja në Detyrë e Prezencës së OSBE-së, Clarisse Pasztory, me anë të një postimi në X shprehet se ka takuar kryetarin e Partisë së...

LAJMI I FUNDIT/U rrëzua nga vinçi teksa po riparonte llambat e qytetit, ndërron jetë...

Një 56-vjeçar i cili shërbente si punonjës i bashkisë së Elbasanit ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital, pasi u rrëzua nga vinçi...