15.06.2024 11:46
Home Tags Telefonata

Tag: telefonata

Kryeministri Rama: Hera e parë në jetë qe uroj të mos fitoje italia, i...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka dhënë një intervistë ekskluzive për median italiane “Tutto Sport” ku është pyetur në lidhje me takimin e mbrëmjes...

Përfundon rruga e re “Grigor Cilka”, Veliaj: “Liron trafikun dhe shmang problemet e rrëshqitjes...

Përfundon në kohë rekord rruga e re “Grigor Cilka”, e cila lidh Njësinë 2 me lagjet e Farkës. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj falenderoi...

I kapën dronët, gjobiten 1027 shoferë në Shkodër

Në Shkodër janë gjobitur 1027 shoferë, pasi u kapën nga dronët duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Gjobat më të shumta janë vendosur për shkelje...

Shqipëria sfidon kampionët, ndaj Italisë kërkon një mrekulli, Sylvinho dhe Spalletti skicojnë titullarët

Në letër, Itali-Shqipëri është një sfidë që nuk ka histori, me “azzurrët” që shihen si favoritë absolut, ku një sukses i tyre vlerësohet me...

Lidhje farefisnore me Heidin? Jul Deda sqaron si qëndron e vërteta: I kemi nënat…

Julian Deda ishte i ftuar në emisionin, Top Arena, ku foli për jetën personale, si dhe rrugëtimin në Big Brother Vip 3. “Ato që nuk...

Protesta e dhunshme e PD para bashkisë, arrestohet një militant, 6 në hetim në...

Një person është arrestuar ndërsa 6 të tjerë janë në hetim në gjëndje të lirë pas dhunës së ushtruar dje para bashkisë së Tiranës...

Majlinda Bregu jep lajmin e mirë: Zero roaming me BE-në deri më 2027

Perspektiva e Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor nuk është më një proces datash, BE-ja po ndryshon, ndoshta duhet të ndryshohet edhe perspektiva drejt detyrave,...

Yjet kuqezi në vitrinë, qindra agjendë në Dortmund, Broja i vëzhguari special, Milan dërgon...

Legjionarët kuqezi janë në kërkim të një mrekullie, ndaj Italisë mund të mos mjaftojë vetëm zemra dhe dëshira, por kjo është sfida më e...

Ish-ambasadori japonez që ka vendosur të jetojë në Shqipëri: Është vendi më i sigurt...

Në episodin e 21-të të sezonit të 3-të të podKastit “Flasim”, kryeministri Edi Rama kishte të ftuar ish-ambasadorin e Japonisë në vendin tonë, Takada...

Ilir Meta çmendet sërish: Merrni armët në dorë, edhe kallashin

Pas sulmeve ndaj SPAK dhe Altin Dumanit, Ilir Meta ka shpërthyer sërish. Nga Roskoveci, Meta ka marrë varenë në dorë për të shembur piketat e...